Masa Oyunları
Oyun Sayısı
86
3.850 oynanma
79 4

Oyunun Adı:

Domino Klasik

Oyun Açıklaması:

Dünyanın en eski masa oyunlarından biri olan Domino oyununun klasik versiyonu şimdi sizlerle. Doğru strateji ve şans gerektiren popüler tahta oyunu klasiğinin bu HTML5 versiyonunda Domino'ların tadını çıkarın! Üç farklı domino oyun modu. Draw Dominoes (Domino Çiz), Block Dominoes (Blok Domino) ve All Fives (Muggins olarak da bilinir). Yeteneklerinize en uygun olan zorluk seviyesini seçin ve kazanmak için hedef puanı elde etmeye çalışın. Oynamak basit: aynı sayıdaki taşı, aynı sıradaki taşlarla eşleştirin ve rakibinizden önce taşıdığınız tüm fayanslardan kurtulun.

Nasıl Oynanır?

Dominolarınızı taşımak için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

20.11.2019 11:32:41

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik Akıl Android Bilgisayara Karşı Block Dominoes Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Domino Domino Taşı Dominoes Draw Dominoes Dünyanın En Eski Masa Oyunları Dünyanın En Eski Oyunları Famobi Fayans Gündelik Günlük Hergün Oynanan HTML5 Klasik Klasik Domino Masa Masaüstü Meb Mobil Muggins Plonga Sayı Tablet Telefon Yetişkin Zihin

Orjinal Adı:

Dominoes Classic

Domino Klasik oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Domino Klasik" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu