Macera-Aksiyon Oyunları
Oyun Sayısı
485
5.764 oynanma
70 39

Oyunun Adı:

Klasik Minecraft

Oyun Açıklaması:

Klasik Minecraft web tarayıcınızda oynanabilecek orijinal bir Minecraft oyunu. Geliştirici Mojang, popüler çok oyunculu sanal alan oyununun 10. yılını kutlamak için 'Minecraft Classic'i piyasaya sürdü. Şimdi bu madencilik ve zanaat oyununu arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz. Kendi binalarınızı ve her türlü yapıyı bloklarla yaratın. Minecraft'ta devasa dünyaya girin ve farklı tipte bloklar yapmaya başlayın. Tüneller, binalar, kaleler ve hayal edebileceğiniz her şeyi yapın. Bu bağlantıyı kopyalayıp paylaşarak arkadaşlarınızı birlikte bu ücretsiz çok oyunculu oyunun keyfini çıkarmaya davet edin. Günün bu retro temalı madencilik oyununda ustalaş. Farklı elementleri benimse ve eşyalarını kullanarak inşa et. Rahatlayın ve bu piksel dünyasının 3D oyununda hayal etmeye çalışın. Bu eğlenceli ücretsiz çevrimiçi oyunda oluşturmak istediğiniz şeyi inşa edene kadar madenciliğe devam et. Dünya senin tuvalin, bu yüzden hayal gücünü serbest bırak ve Minecraft Klasik ile eğlen!

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları/WASD: Taşı, Fare: İnşa Etme/Kaldırma, 1-0: Öğeler

- WASD hareket etme
- Bir bloğu yok etmek/yerleştirmek için Sol Mouse Tıklaması
- Oluşturma moduna geçmek için Sağ Mouse Tıklaması
- Bir blok seçmek için Sayı Tuşları
- Konumu kaydetmek için Enter tuşuna basın.
- R konumunu yüklemek için
- B bloklar menüsünü açmak için
- Sohbet etmek için T
- Sis değiştirmek için F

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

20.06.2019 11:46:12

Benzer Kategoriler:

3 Boyutlu 3D Aksiyon Beceri Bedava Blok Cool Craft Crafting Çılgın Çok Oyunculu Friv Hayatta Kalma HTML5 İnşa Etme Keşfetme Keşif Klasik Macera Maden Madencilik Meb Microsoft Minecraft MSN Multiplayer Oluşturma Online Piksel Retro Roblox Sandbox SilverGames Tüm Zamanların En İyi Y8 Yetenek

Orjinal Adı:

Minecraft Classic

Klasik Minecraft oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Klasik Minecraft" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu