Koşma Oyunları
Oyun Sayısı
77
13.143 oynanma
73 30

Oyunun Adı:

Bostan Korkuluğu Koşusu

Oyun Açıklaması:

Koş Robert Koş: Robert'in Korkuluk Macerası, koşu, zıplama, uçma ve Robert'in becerilerini geliştirmek için uğraş vereceğiniz eğlenceli bir koşu oyunudur. Bu oyunu arkadaşınızla beraber oynayın ve birbirinizin rekorunu geçmeye çalışarak eğlenin!

Bostan Korkuluğu Koşusu oyununda başarıları kazanmak için durmadan koşun. Çünkü bu sonsuz bir koşu. En iyi skoru elde etmeye çalışın ve skorunuzu herkesle paylaşın. Ateş toplarından kaçmaya çalışın! Uçmak için karga arkadaşınızdan yardım alın. Uçarken tüm paraları toplamaya çalışın. Para kazanın ve karakterinizi geliştirin. Daha fazla başarı ve güzel bir macera için koş koş koş.

Ücretsiz eğlenin! Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Fare Sol Tıklama, W veya Yukarı Ok Tuşu - Zıplama/Çift Zıplama
Fare Sol Tıklama ( Bekleyerek) - Uçuş

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

12.09.2014 23:37:58

Benzer Kategoriler:

Aksiyon Android Bağımlılık Yapan Başarı Bostan Bostan Korkuluğu Eğlenceli En Güzel En İyi Geliştirmeli Google Play HolyOwlStudio İnanılmaz Karga Korkuluk Koş Koş Robert Koş Koş ve Zıpla Koşma Koşma ve Zıplama Koşu Koşucu Mesafe Skor Sonsuz Sonsuz Koşu Sonsuz Koşucu Tek Tuş Toplamalı Tuzak Uçma Uçuş Ücretsiz Zıpla Zıpla ve Koş Zıplama

Orjinal Adı:

Run Robert Run

Bostan Korkuluğu Koşusu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Bostan Korkuluğu Koşusu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar