Beceri Oyunları
Oyun Sayısı
990
555 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Çizgi Film Patlaması

Oyun Açıklaması:

EN EĞLENCELİ ÇİZGİ FİLM BULMACA MACERASINA HOŞGELDİNİZ!

Toy Blast'ın yaratıcılarından benzersiz oynanışa ve sonsuz eğlenceye sahip nihai bulmaca oyunu geliyor!

Cooper Cat, Wally Wolf ve Bruno Bear'ın oynadığı çılgın çizgi film dünyasına girin ve bir sürü çılgın ve zorlu seviyenin tadını çıkarın! Küpleri patlatın ve seviyeleri geçmek için güçlü kombinasyonlar oluşturun. Büyülü dünyalarda dolaşan Toon çetesine yardım etmek için bulmacaları çözün!

Nihai bulmaca oyununa katılın ve küçük ayının seviyeleri tamamlamasına yardım edin. Her seviye yeni ve zorlu bir bulmacadır. Küçük ayının ölümcül tuzaklardan kaçmasına ve seviyeleri tamamlamasına yardımcı olmak için doğru bloka dokunun. Daha hızlı olun ve ayının ateşten, sivri uçlardan, sudan, kayalardan, bıçaklardan ve diğer birçok tuzaktan kaçmasına yardım edin ve bulmaca kaçışlarının ustası olun.

Hayatınızın en çılgın macerasına katılın ve bir PATLAMA yaşayın!

Nasıl Oynanır?

Fare: Etkileşim/Seç

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

28.01.2024 20:05:57

Benzer Kategoriler:

Android Bağımlılık Bağımlılık Yapan Beceri Benzersiz Blok Blok Patlatma Bulmaca-Beceri Bulmaca Çizgi Film Çizgi Film Kahramanları Çöküş Dokunma Dokunmalı Dokunmatik Dokunmatik Ekran Eğlenceli En Popüler Engellenmemiş Eşleştirme Fare Becerisi Fizik-Beceri Fizik Hızlı Hızlı Olma HTML5 igroutka İphone Kiz10 Küp Küp Patlatma Levelli Mobil Mouse ile Oynanan Online Patlama Patlatma PeakGames Refleks REKLAMSIZ Renk Renkli Süper Tablet Tablet Bilgisayar Telefon Tuzak Ücretsiz Zor ZyngaGames

Orjinal Adı:

Toon Blast

Çizgi Film Patlaması oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Çizgi Film Patlaması" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu