Zeka Oyunları
Oyun Sayısı
368
2.194 oynanma
88 5

Oyunun Adı:

Çizgi Yarışı

Oyun Açıklaması:

Çizgi Yarışı, formun işlev kadar önemli olduğu soyut bir Zen oyun deneyimidir. Bir çizimi dolduran renkli bir yarış başlatmak için noktalar yerleştirin veya kaldırın. Yarışa hakim olan renk kazanır. Çizgi Yarışı, işe gidip gelirken veya diğer kısa kesinti anlarında oynamak için mükemmel bir oyundur. Saniyeler içinde tek bir seans oynayın veya arka arkaya 20 maçlık bir galibiyet serisi yakalayın!

Çizgi Yarışı (Lines Physics Drawing Puzzle) oyununun temel özellikleri şunları içerir:

- 6 farklı mod: İşaretle, Sil, Kes, Çiz, Portal ve Karıştır.
- Günlük zorluklar.
- Kilidi açılacak 26 başarı.
- 500 akıllı seviye.
- Çözümleri bulmak için beyninizi ve mantığınızı kullanın.
- Her seviye için Bronz, Gümüş ve Altın madalya.
- Sonsuz eğlence!

Nokta Modu: Nokta yerleştirmek için bir çizgiye dokunun. Akıllı olun ve noktalar için stratejik ve mantıklı konum seçin. Bazen bir nokta koymanız gerekir, bazen iki nokta.

Silgi Modu: Silmek için rakibin noktasına dokunun.

Çizim Modu: Çizgileri avantajınıza çevirmek için parmaklarınızla bir çizgi çizin. Beynini kullan!

Kesme Modu: Rakibinizin renginin akışını durdurmak için bir çizgi kesin.

Portal Modu: Bir portal oluşturmak için 2 yerdeki çizgiye dokunun. Hattınız bir yerden başka bir yere teleport edilecektir. Ancak dikkatli olun: rakipleriniz de oluşturduğunuz portaldan yararlanabilir, bu nedenle konumunu akıllıca seçin!

Nokta yerleştirmek için bir çizgiye dokunun. Akıllı olun ve noktalar için stratejik ve mantıklı konum seçin. Bazen bir nokta koymanız gerekir, bazen iki nokta. Şimdi online ücretsiz oynayın!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

2.10.2021 22:07:03

Benzer Kategoriler:

Akıl Akıl Geliştirme Android Bayan Beyin Beyin Egzersizi Beyin Eğitimi Beyin Jimnastiği Bilgisayar Bulmaca Büyükler İçin Büyükler için Zeka Büyüklere Büyüklere Göre Can Sıkıntısı Çizgi Çizgi Çekme Çizgi Çiz Çizgi Çizme Çizim EBA Eğitici Eğitsel Eğlenceli En Güzel En İyi GameDistribution Gamious Herkes İçin HTML5 iOS İphone Mantık Mantıksal Masaüstü Meb Mobil Mouse ile Oynanan Online PC Rahatlatıcı Renkli Sitene Oyun Ekle Telefon Türkçe Yarış Yasaklanmamış Yetişkin Yetişkinler İçin Yetişkinler İçin Eğitsel Zaman Geçirme Zeka Zeka Geliştirme

Orjinal Adı:

Lines Physics Drawing Puzzle

Çizgi Yarışı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Çizgi Yarışı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu