Beceri Oyunları
Oyun Sayısı
990
1.707 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Domuzcuk Gecesi

Oyun Açıklaması:

Uçup domuzu fırlatın ve tüm harika yaratıklardan kaçının. Onlara çarpma, yoksa seni yerler. Mümkün olduğunca en yüksek puanı yapın. Baştan geri dönmenizi önlemek için bir koruma da alabilirsiniz.

Bu ürkütücü oyunda domuzcuğun gece hayatta kalmasına yardım edin! Bu beceri tabanlı oyunda tüm ürkütücü karakterlerden kaçınarak her yeni halkaya ilerleyin.

Karanlık bir tema ve gerilim müziği ile Domuzcuk Gecesi'ni başlattık. Sevimlilik ve gölge karışımı. Bir daireden diğerine geçmek için ekrana dokunun. Daha fazla puan almak için kalkan ve hız gücü toplayın. Daha iyi bir deneyim için sesi açın.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

31.10.2021 19:55:32

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 1 Oyunculu Beceri Cadılar Bayramı Dokunma Dokunmalı Dokunmatik Dokunmatik Ekran Domuz Domuzcuk Fare Becerisi GameSnacks Gece Gündelik Günlük Hayvan HTML5 Mouse ile Oynanan REKLAMSIZ Sakınma Sıçrama Uçan Domuz Ücretsiz Online Yarasa Zamanlama

Orjinal Adı:

Piggy Night

Domuzcuk Gecesi oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Domuzcuk Gecesi" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu