Fizik Oyunları
Oyun Sayısı
326
1.259 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Domuzcuk Çamur Banyosunda

Oyun Açıklaması:

Bir domuz ve bir küvet mi? İyi güzel... Küvete çamur ekleyin... Ama işler farklı! Domuzlar, küvette bile olsa çamurda yürümeyi severler. Arkadaşımızın her seviyede küvete ulaşmasını sağlamak için onu yuvarlayıp düşmesini sağlayın. Şeklini değiştirebilirsiniz: yuvarlak olduğunda yuvarlanır ve böylece aynı zamanda yiyecek toplayabilir. Kare şeklini devam ettirirseniz o kadar hızlı durur ki başınızı döndürür. Peki, Domuzcuk her seferinde küvetini bulacak mı? Sana kalmış!

Nasıl Oynanır?

Fare.

Domuzlar su birikintilerini sever ve onları çok seven küçük bir domuzcuk vardır! Su birikintisine girmesine ve pisleşmesine yardım et ama bu kolay olmayacak, onu kirletmek zor ve bu büyük beceri gerektiren bir oyun. Meşe palamutlarınıda kaçırmayın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

2.05.2021 21:44:28

Benzer Kategoriler:

Bölümlü Bulmaca Çamur Çamur Banyosu Çocuk Çocuklar için Bulmaca Çocuklar için Eğitici Çocuklar İçin Eğlenceli Çocuklar için Fizik Domuz Domuzcuk Düşünme EBA Eğitici Eğitsel Eğitsel Bulmacalar Eğlenceli Fizik Fizik Tabanlı Fizik Tabanlı Bulmaca GameMonetize Hayvan HTML5 Kızlar İçin Eğlenceli Komik Küvet Laptop Mantık Meb MentalUP Mouse ile Oynanan Online Sallanma Seviyeli TRT Çocuk Ücretsiz Yuvarlama Yuvarlamaca

Orjinal Adı:

Piggy in the Puddle

Domuzcuk Çamur Banyosunda oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Domuzcuk Çamur Banyosunda" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu