Beceri Oyunları
Oyun Sayısı
975
75.295 oynanma
75 110

Oyunun Adı:

Elsiz Milyoner

Oyun Açıklaması:

Elsiz Milyoner'de (Handless Millionaire) bir yarışma programındasınız ve multi milyoner olma şansınız var. Tek yapmanız gereken parayı almak. Kolay geliyor değil mi? Parayı almak için ellerinizi jilet gibi keskin bir giyotinin arasına sokmanız yeterli. Parayı kapmak için çabuk olmalısın ve elini yere düşürmeden önce geri çekmelisin. Bu para kapma oyunu kolay değil. Hızlı olmalısın yoksa eli olmayan bir milyoner olacaksın!

Nasıl Oynanır?

Fare ve SOL TIKLAMA

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

1.11.2011 04:25:43

Benzer Kategoriler:

18 18 Yaş Aksiyon Arcade Beceri Bıçak Büyükler İçin Çılgın Dolar El En İyi Fare Becerisi GameMonetize Garip Giyotin Gösteri Gündelik HD Hergün Oynanan Hızlı Hızlı Olma HTML5 İşkence Kan Kanlı Kapma Kol Korkunç Milyoner Mobil Mouse ile Oynanan O Ne Lan Online Orijinal Oyun Oyunlar Para Reaksiyon Refleks Simülasyon Şiddet Televizyon Televizyon Programı Televizyon Yarışma Tepki Tuhaf Tutma Tüm Zamanların En İyi TV Ücretsiz Ünlü Yakalama Yetişkin Yetişkinler İçin Zamanlama

Orjinal Adı:

Handless Millionaire

Elsiz Milyoner oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Elsiz Milyoner" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu