Beceri Oyunları
Oyun Sayısı
978
2.836 oynanma
86 3

Oyunun Adı:

Kolsuz Milyoner

Oyun Açıklaması:

Kolsuz Milyoner popüler beceri oyunu Elsiz Milyoner'den ilham alan ama seviye ilerleme ve farklı patronlar ile yepyeni bir tarzda karşınıza çıkan bağımlılık yapıcı bir eğlence oyunu! Kendinizi iyi zamanlayın ve giyotin kolunu kesmeden önce parayı alın.

Kolunuzu kaybetmeden olabildiğince çok para yakalamaya çalışın! Her seviyede ilerleyin, ardından her meydan okumayı tamamlamak için patron giyotiniyle savaşın. Yeni görünümlere geçmek için nakit ve altın alın. Bu tatlı nakit için uzuvlarınızı riske atma hakkında çok eğlenceli bir online oyun.

Nasıl Oynanır?

Parayı almak için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

21.05.2020 22:37:05

Benzer Kategoriler:

Arcade Beceri Bıçak ConchGame Cool Çılgın El En Güzel En İyi Fare Becerisi Fare ile Oynanan GameMonetize Giyotin HTML5 iqralar İşkence Kan Kanlı Kapma Kesme Kol Mausla Oynanan Online Oyun Oyunlar Para Para Kazanma Popüler Reaksiyon Şiddet Tek Tuş Tuhaf Tutma Tüm Zamanların En İyi Ücretsiz Yakalama Zamanlama

Orjinal Adı:

Chop Hand

Kolsuz Milyoner oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kolsuz Milyoner" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu