Futbol Oyunları
Oyun Sayısı
185
3.731 oynanma
75 14

Oyunun Adı:

Futbol Fiziği

Oyun Açıklaması:

Futbol Fiziği dünyanın en popüler spor hayranları için 2 kişilik ücretsiz bir futbol oyunudur. Herhangi bir çevrimiçi futbol maçını kazanmanın anahtarı konumlandırmadır. İşte bu yüzden Miniclip'in basit ve eğlenceli Futbol Fiziği, koşucu ve kaleciyi hareket ettirmek için basit bir kontrol mekanizması sizi mutlu edecektir. Sadece bir tuşla kontrol ederek topu kaleye sokmaya çalış. Topa vurmak veya kalenizi savunmak için. Miniclip'in Futbol Fizik oyununun bu mobil dostu versiyonunda iki oyuncu modunda bir arkadaşınıza meydan okuyun veya bilgisayara karşı oynayın. Bu bağımlılık yapıcı miniclip futbol oyununda tüm maçları kazanabilir misin? Forveti ve kaleciyi hareket ettirmek için tek tuş kullanıyorsunuz. Topu hedefe göndermek için zıplayın, vurun veya başka bir yol bulun. Plaj toplarına dikkat edin, ayaklarınızın üzerinde durmaya çalışın ve kendi kalenize gol atmamaya dikkat edin! Şimdi oyna ve yeni bir tür futbol deneyimi yaşa. Kaç gol atabilirsin?

Nasıl Oynanır?

Yukarı Ok Tuşu veya kontrollere dokunun.

1. Oyuncu: Yukarı Ok
2. Oyuncu: W

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

17.06.2019 11:08:42

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Futbol 2 Kişilik Maç 2 Oyunculu Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Bağımlılık Bağımlılık Yapan Bilgisayara Karşı Bire Bir Futbol Bire Bir Maç Cool Çılgın Çocuk Çocuklar için Futbol Eğlence En Güzel Fizik Friv Futbol Futbol Maçı Futbol Topu Futbolcu HTML5 Komik Meb Miniclip MSN SilverGames Spor Tek Tuşla Oynanan Teke Tek Futbol Teke Tek Maç Top Unity WebGL Y8 Zıplamalı

Orjinal Adı:

Soccer Physics

Futbol Fiziği oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Futbol Fiziği" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu