Uzay Oyunları
Oyun Sayısı
98
1.223 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Galaksi Savaşçıları

Oyun Açıklaması:

Savaşmak için Yıldız Gemini al! Galaksiyi gezin ve yabancı düşman filolarının oluşumlarını vurun. Yıldız savaşçınızı yükseltmek için kredi toplayın. Geri ateş eden düşmanlara ve güçlü Patronlara dikkat edin! Ayrıca, emrinizde olan çeşitli güçlendiricilerle düşman sürüleri de ele alınabilir. Mermi cehenneminden kaç ve onları vur!

Nasıl Oynanır?

Fare.

Düşman atışlarından kaçarken her dalgadaki tüm düşman gemilerini vurun. Düşmanların çeşitli davranışları vardır ve ayrıca bazı kredi ve güçlendiriciler düşürür. Gemilerinizi yükseltmek için kredi kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

30.05.2021 22:37:38

Benzer Kategoriler:

Aksiyon Arcade Atari Ateş Etme Atış Bilgisayar Bölüm Sonu Canavarı Düşman Düşmanlar Düşmanları Yok Etme Eski Eski Arcade Eski Konsol Galaksi Galaksi Savaşı Galaksi Savaşları GameMonetize Geliştirmeli Hepsini Vur HTML5 Inlogic Klasik Mobil Nişancı Online PC Savaş Savaşçı Star Wars Uzay Uzay Gemisi Uzay Savaşı Uzay Savaşları Uzaylı Ücretsiz Yıldız Gemisi Yıldız Savaşçısı Yıldız Savaşları Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Galaxy Warriors

Galaksi Savaşçıları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Galaksi Savaşçıları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu