Bisiklet Oyunları
Oyun Sayısı
48
4.075 oynanma
61 44

Oyunun Adı:

Gerçek Dağ Bisikleti Yokuş Aşağı 3D

Oyun Açıklaması:

Gerçek Dağ Bisikleti Yokuş Aşağı 3D, dağlarda bisiklete binebileceğiniz bir oyundur. Süre bitmeden önce 5 farklı güzergahı tamamlamak zorundasınız. Bunun için bisikletten düşmeden yola devam etmelisiniz. Bisiklet üzerinde dengeyi koru ve yolda kal. Bir sonraki yol daha da zor olacak.

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları: Sürüş
Boşluk çubuğu: Fren
C: Enerji içeceği
V: Zaman

Nefesini kontrol et! Enerji içeceği ve zamanı yavaşça kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

22.06.2020 12:56:24

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 3 Boyutlu 3D 3D Bisiklet 3D Bisiklet Yarışı Adrenalin Adrenalin Sporları Beceri Binici Binme Bisiklet Bisiklet Dublörü Bisiklet Kullanma Bisiklet Macerası Bisiklet Oyunu Bisiklet Sporcusu Bisiklet Sürme Bisiklet Ustası Bisiklet Yarış Bisiklet Yarışçıları Bisikletçi Bisiklete Binme BMX BMX Bisiklet BMX Extreme Bmx Ustası Çılgın Dağ Dağ Bisikleti Dağlık Dağlık Arazi Ekstrem Ekstrem Spor Extreme Bisiklet G2K GameMonetize Geliştirme Gerçek Gerçekçi HTML5 Hüner Klavye ile Oynanan Off-Road Online Oyun Oyunlar Simülasyon Simülatör Spor Sporcu Sürüş Tehlikeli Sporlar Tek Kişilik Tepe Tepelik Usta Bisikletçi Ücretsiz WebGL Yetenek Yokuş Yokuş Aşağı Yol Yükseltme

Orjinal Adı:

Real MTB Downhill 3D

Gerçek Dağ Bisikleti Yokuş Aşağı 3D oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Gerçek Dağ Bisikleti Yokuş Aşağı 3D" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu