Boyama Oyunları
Oyun Sayısı
112
2.108 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Hellokids Boyama Zamanı Hayvanlar

Oyun Açıklaması:

Hellokids Boyama Zamanı Hayvanlar oyunu reklamsız çocuklar için eğlenceli bir boyama kitabı ve gerçekten de çocukların yaratıcılığını teşvik eden güzel bir şekilde tasarlanmış boyama sayfaları. Hayvanların dünyasını eğlenceli ve eğitici şekilde keşfederler. Ve her renklendirme eserini gururla kendi galerinde gösterebilirsin.

Çocuklar ve bebekler için en iyi bedava online boyama kitabı. Bu oyun mobil cihazınızı çocuklar için harika bir boyama kitabı haline getirir. Yedi hayvan teması üzerinde 80'den fazla hayvanı dikkatlice seçtik. Burada at boyama sayfalarından yunus boyama tasarımlarına ve kedi boyama sayfalarından kelebek boyama sayfalarına ulaşabilirsiniz. Eşsiz “kendi çiziminizi yaratın” aracı sayesinde çocuklarınız kendi çiftliklerini veya vahşi yaşam boyamalarını yapabilir. Bu ücretsiz boyama oyununda çocuğunuz, erkekler ve kızlar için boyama kitabı içindeki en şaşırtıcı hayvan krallığını keşfetmek için hayal gücünü ve yaratıcılığını kullanabilir. Çocuklarınız için serbestçe renklendirebilecekleri, çizgilerin içindeki renkleri doldurabilecekleri veya otomatik olarak doldurabilecekleri harika tasarımlar hazırladık.

Şablonları da yazdırabilirsiniz, böylece çocuklarınız kalemler ve işaretçilerle çevrimdışı oynayabilir. Çocuklar en sevdikleri hayvanların ve çizgi film karakterlerinin resimlerinde renklendirmeyi severler. Çizim çocukların motor becerilerini geliştirmeye teşvik etmenin iyi bir yoludur. Oyun içindeki şablonlar, çizgilerin içinde renklendirmeyi kolaylaştırmak için katmanlıtır. Sevdiğiniz bir renk seçin ve parmağınızı renklendirmek istediğiniz alanın üzerine sürün. Parmağınız fırça veya işaretleyici gibi davranır. Çok eğlenceli ancak lekesiz! Bu çevrimiçi oyunda renklendirebileceğiniz çok sayıda hayvan resmi var. Ayrıca tonlarca muhteşem renklerle kaplamak için kendi resimlerinizi de oluşturabilirsiniz. Hayal gücünüzü zorlayın!

Nasıl Oynanır?

Renklendirmek için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

23.03.2019 11:41:21

Benzer Kategoriler:

2019 Aile Akıllı Telefon Android Azerion Bebekler İçin Bebeklere Göre Boya Boyama Boyama Kitabı Boyama Sayfaları Boyama Sayfaları Yazdırılabilir Çizim Çocuk Çocuklar İçin Çocuklar İçin Boyama Sayfaları Çocuklar ve Bebekler İçin Boyama Kitabı Dünyanın En Güzel Eğitici Eğitsel Hayvan Boyama Hayvan Boyama Sayfaları HelloKids HTML5 iOS İphone Meb Mobil MSN Okul Renk Resim Resim Boyama Resim Yapma Sevimli Tablet Telefon Yazdırılabilir

Orjinal Adı:

Hellokids Coloring Time Animals

Hellokids Boyama Zamanı Hayvanlar oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Hellokids Boyama Zamanı Hayvanlar" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu