Sokak Dövüşü Oyunları
Oyun Sayısı
19
3.330 oynanma
72 8

Oyunun Adı:

Hepsini Döv

Oyun Açıklaması:

Hepsini Döv (Beat 'Em Up) oyunu tam bir boks ve karate paketidir. Tüm oyun boks ve kung fu becerilerinizi uygulayarak şehrin gangsterlerine karşı savaşmanız gereken bir hikaye modunda tasarlandı. Bu kung fu oyunu gelişmiş dövüş oyunları tarzındadır. Hepsini Döv sizi bekliyor. İnanılmaz klasik dövüşçü ve aksiyon oyunu. Gerçekçi sokak dövüşü sesi. Tek dokunuşla yolda ilerleme kontrolleri. Bu macera oyunlarında birden fazla seviye ve senaryo. Rahatlatıcı bir aksiyon oyununda sokak dövüşünü deneyimleyin.

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları: Hareket
Boşluk çubuğu: Zıplama
Z veya X: Saldırı
C: Savunma

Not: Joystick veya dokunmatik ekran kontrolleri Inputmanager'da etkinleştirilebilir.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

3.11.2020 22:07:40

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2021 3 Boyutlu 3D 3d Dövüş Aksiyon Arcade Atari Bedava Dövüş Dövüşçü Dünyanın En Eski Bilgisayar Oyunları Dünyanın En Eski Oyunları Erkek Eski Eski Arcade Eski Konsol GameMonetize Gerçek Gerçek Dövüş Gerçekçi Gerçekçi Dövüş Harika HTML5 Karate Kavga Klasik Klasik Dövüş Klavye ile Oynanan Kung Fu Loko8 Online Oyun Salonu Retro Sokak Sokak Dövüş Sokak Dövüşçüsü Sokak Dövüşü Street Fighter Tek Kişilik Ücretsiz

Orjinal Adı:

Beat 'Em Up

Hepsini Döv oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Hepsini Döv" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu