Stickman Oyunları
Oyun Sayısı
100
5.008 oynanma
69 27

Oyunun Adı:

Çöp Adam Sokak Dövüşçüsü 3D

Oyun Açıklaması:

Savaşma zamanı! Favori çöp adamınızı seçin ve rakiplerinizi alt etmek için harika kombinasyonlar yapın. Daha da müthiş, ortada herkesin kıçını tekmeleyen biri olmak. İnanılmaz bir reaksiyon dövüş oyunu olan Çöp Adam Sokak Dövüşçüsü 3D oyununda yüzlerce düşman tarafından dövülmekten kaçınmak için mükemmel zamanlama ile yumruklar ve tekmeler atmak için gerçekten hızlı hareket etmelisiniz. Sonsuz modun kilidini açmak için 100 seviyeyi temizleyin. Farklı düşman türleri ve 20'den fazla silah var. Ücretsiz online oyun Çöp Adam Sokak Dövüşçüsü 3D'nin tadını çıkarın!

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları: Hareket
Z: Yumruk
X: Tekme
C: Blok
Boşluk Çubuğu: Zıplama

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

17.02.2020 11:48:59

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2020 3D 3d Dövüş Aksiyon Ateş Etme Bölümlü Çöp Adam Çöp Adam Dövüş Çubuk Adam Dövüş Dövüşçü Dövüşme Erkek GameMonetize Harika HTML5 Kavga Kavga Etme Kavgacı Kiz10 Klavye ile Oynanan Levelli Müthiş Oyunlar Sokak Sokak Dövüş Sokak Dövüşçüsü Sokak Dövüşü Sokak Kavgası Sopa Adam Stick Stickman Stickman Dövüş Street Fighter Tekme Tekme Atma Tekmeleme Unity WebGL Yumruk Yumruk Atma Yumruklama

Orjinal Adı:

Stickman Street Fighter 3D

Çöp Adam Sokak Dövüşçüsü 3D oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Çöp Adam Sokak Dövüşçüsü 3D" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu