Yılan Oyunları
Oyun Sayısı
34
2.898 oynanma
71 7

Oyunun Adı:

Hiper Yılan

Oyun Açıklaması:

Hiper Yılan sayılarla benzersiz bir bükülme ile süper eğlenceli ve heyecan verici bir yılan ve top oyunudur! Başlamanız için size 5 adet top veriliyor ve bu yılan topları üzerinde sayılar bulunan bloklara doğru sola veya sağa sürükleyerek hareket etmeye başlıyorsunuz. Bu blokları kırmak için onları parçalamak için yeterli sayıda yılan topuna ihtiyacınız var, böylece etrafta görebileceğiniz tüm topları daha iyi toplayın.

İpucu: Daima küçük numaralı bloğu seçin. Hayatta kalma şansınızı artırmak için yıldızları ve daha fazla topu alın. Yılan topunuz büyüdükçe blok sayısı da artar ve böylece adrenalin en üst seviyeye çıkar!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

23.10.2021 19:08:53

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik Adrenalin Android Arcade Bedava Bilgisayar Blok Bloklar Bükülme Dokunma Dokunmalı Dokunmatik Ekran Eğlenceli Engel Engelli GameSnacks Geliştirmeli Hayatta Kal Hayatta Kalma Hayvan Heyecan Verici Hiper HTML5 iPad İphone Kaçınma Mobil Mouse ile Oynanan Online PC Puanlı REKLAMSIZ Rekor Rekorlu Sakınma Sayı Skorlu Snake Tek Kişilik Telefon Top Top Yılanı Toplamalı Toplar ve Bloklar Yılan Yılan Bloka Karşı Yüksek Puanlı Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Hypersnake

Hiper Yılan oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Hiper Yılan" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu