Yılan Oyunları
Oyun Sayısı
34
573 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Yılan

Oyun Açıklaması:

Bu onlarca yıldır keyifle oynadığınız klasik Yılan (Snake) oyunudur. Yılanı elmalara doğru yönlendirin ancak kuyruğunuza, kenarlara veya herhangi bir duvara çarpmaktan kaçının.

Yılan oyunu, retro oyunların zamansız bir simgesidir. Pac-Man ve Space Invaders'la birlikte Snake, her nesil oyuncu tarafından beğeniliyor.

Yılan ilk olarak 70'lerde bilgisayar ekranlarımızda ortaya çıktı ve bugüne kadar çok eğlenceli olmaya devam ediyor. Klasik Yılan oyunu, yüksek puanınıza ulaşmaya çalışırken rekabetçi ruhunuzu ortaya çıkarır. Hepsinden iyisi, Snake'i çevrimiçi olarak ücretsiz oynayabilirsiniz!

Yılan oyununu oynayacak becerilere sahip olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Şimdi deneyin ve onu yenmek için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün.

Yılan'da En Yüksek Skor Nedir?
Yılan'ın temellerinde uzmanlaştınız ve yüksek bir puana mı ihtiyacınız var? Yılan oyununun en büyük puanı 256 puan olarak belirlendi.

Bu puanı elde etmede iyi şanslar! Ancak Yılan'ı yenmeyi başarırsanız, Microoyun'daki daha fazla atari oyunuyla bazı istatistik odaklı mücadelelere göz atın!

Yılan oyunu, kesinti sırasında oynanabilecek büyüleyici ve basit bir mücadeledir.

Yılan oynamak için ok tuşlarını kullanarak yılanı sola-sağa veya yukarı-aşağı elmalara doğru hareket ettirin. Elma yedikçe yılanın boyu uzayacak ve kaçınılması zorlaşacaktır.

Yılan oyununda dünya rekorunu kırmak için kuyruğunuzu yemekten ve ekranın duvarlarına veya kenarlarına çarpmaktan kaçınmalısınız.

Diğer atari oyunları gibi Yılan oyunuda tamamen açılar ve fizikle ilgilidir. Doğru zamanda döndüğünüzden emin olun ve ne zaman yön değiştirmeniz gerektiğine karar vermek için ızgarayı kullanın.

Yılan Oyununu Kazanmak İçin 4 İpucu
Yılan oyununu yenmek için mücadele ediyor musun? Yılan oyununu bir usta gibi oynamak için bu dört önemli ipucunu izleyin:

1. İpucu: Klasik Yılan Oyununu uygulayın
Alıştırma mükemmelleştirir ve bu Yılan oyunu için de geçerlidir. Oyunu ne kadar çok oynarsanız o kadar iyi olursunuz. Her seviyeye odaklanın ve kendinizi yeni zirvelere zorlama konusunda rahat olun.

İpucu 2: Yılan Oynarken Acele Etmeyin
Yılan oyununu oynamak çok fazla konsantrasyon gerektirir. Bu nedenle acele etmek sizi hatalara açık hale getirebilir. Acele etmeyin ve her hareketi düşünün.

3. İpucu: Yılan Oyununda Ekranın Kenarlarında Kalın
Yılan oynarken ekranın kenarlarında durmak yüksek puan alma şansınızı artıracaktır. Bu taktik size hareket alanı sağlar ve kuyruğunuza çarpma olasılığını azaltır!

4. İpucu: Yılan Oyununda Zig-Zag ile Yolunuzu Alın
Yılanınız büyüdükçe kaçınılması zorlaşır ve çarpışmalar kaçınılmaz hale gelir. Ancak zig-zag yaparak puanınızı artırabilir ve alan yaratabilirsiniz!

Bu önemli ipuçlarını okuduktan sonra Yılan oyununda rekor kırabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Microoyun'da Yılan ve diğer harika atari oyunlarını ücretsiz oynayın!

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları: Hareket

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

29.01.2024 23:35:38

Benzer Kategoriler:

Arcade Arkadium Atari Beceri Bilgisayar Büyükler İçin Can Sıkıntısı Canınız Sıkıldığında Oynayabileceğiniz Oyunlar Cool Duvar Dünyanın En Güzel Elma Elma Toplama En İyi Eski Eski Arcade Eski Konsol Harika Havalı HTML5 Kaçınma Klas Klasik Klavye ile Oynanan Kolay Konsantrasyon Meb Müthiş Ok Tuşları Ok Tuşları İle Oynanan Ok Tuşlarıyla Oynanan Online Orta Oyun Oynamak İstiyorum PC Popüler Puan Puanlı REKLAMSIZ Rekor Retro Skor Snake Toplamalı Tüm Zamanların En İyi Ücretsiz WASD Yasaksız Yetişkinler İçin Yılan Yön Tuşları Yön Tuşları İle Oynanan Yön Tuşlarıyla Oynanan Yüksek Skorlu Zor

Orjinal Adı:

Snake

Yılan oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Yılan" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu