Uçak Oyunları
Oyun Sayısı
110
2.323 oynanma
77 8

Oyunun Adı:

Kağıt Uçak 2

Oyun Açıklaması:

Şimdi oynayın ve bu yeni gündelik oyun Kağıt Uçak 2 ile eğlenin. Her denemede hız gücü gibi özelliklerinizi geliştirebileceğiniz kağıt uçağı olabildiğince uzağa fırlatın.

Kağıt uçağınızı bir kez daha hazırlayın ve dünya çapında başka bir macera gezisine çıkın! Londra'nın güzel yerlerini keşfedin. Paris'teki en romantik bahçeyi vb. Ama daha büyük bir macerayla önünüze daha büyük bir tehlike çıkacaktır. Kirletici gaz bulutlarından, oyuncak uçaklardan ve hatta bir UFO'dan! Her zaman kendinize dikkat edin ve durdurulamaz olduğunuzu gösterin!

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunmatik Ekran kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

7.05.2021 01:27:59

Benzer Kategoriler:

Bilgisayar Can Sıkıntısı Cool Çılgın Çocuklar İçin Eğlenceli Eğlenceli En Güzel En İyi Fırlatma GameMonetize Geliştirmeli Gezi Gündelik Günlük Hergün Oynanan HTML5 iqralar Kağıt Kağıt Uçak Kağıt Uçak Uçurma Kağıt Uçuş Kağıttan Uçak Kiz10 Macera Masaüstü Mesafe Mesafe Katetme Mobil Mouse ile Oynanan Online Oyunlar PC Uçak Uçma Uçuş Ücretsiz Yolculuk Yükseltmeli Zaman Geçirici Zaman Öldürme

Orjinal Adı:

Paper Flight 2

Kağıt Uçak 2 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kağıt Uçak 2" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu