Yemek Oyunları
Oyun Sayısı
82
2.878 oynanma
75 4

Oyunun Adı:

Kremalı Dondurma

Oyun Açıklaması:

Ben çığlık atıyorum, sen çığlık atıyorsun, hepimiz çıldırmak için çığlık atıyoruz! Hiç şüphe yok ki, sıcak bir günde dondurmadan daha iyi bir şey yoktur! Bu eğlenceli beceri oyununda, göreviniz kendi dondurma işinizi yönetmektir. Malzemelere doğru bir sırayla dokunarak dondurma yapın ve çabuk olun! Mümkün olduğunca çok müşteriye hizmet verin. Daha fazla lezzet, daha büyük mağazalar ve daha büyük siparişler almak için ipuçlarını toplayın ve dondurma dükkanınızı yükseltin. 3 farklı oyun modunda oyna ve kendi dondurma imparatorluğunu kur. Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için dokunun veya tıklayın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

3.06.2019 23:25:57

Benzer Kategoriler:

Basit Dondurma Dondurma Dükkanı Dondurmacı Dükkan Dükkan İşletme Dükkan Yönetimi Dükkan Yönetme Famobi Fare ile Oynanan Gıda Hızlı HTML5 İş İşletme Kız Kızlar İçin Kızlara Göre Kolay Mağaza Mouse ile Oynanan Müşteri Para Para Kazanma Simülasyon Yaz Yemek Yemek Pişirme Yemek Servisi Yiyecek Yönetim Yönetme Zaman Yönetimi

Orjinal Adı:

Creamy Ice

Kremalı Dondurma oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kremalı Dondurma" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu