Beceri Oyunları
Oyun Sayısı
978
2.119 oynanma
90 2

Oyunun Adı:

Kule Yapma

Oyun Açıklaması:

Süper bağımlılık yapıcı bir oyun basit bir konsept ile. Kule Yapma zamanı! Bu eğlenceli ve çılgın beceri oyununda dünyanın en yüksek yapısını oluşturun. Kulenizi gökyüzüne doğru yükseltmeye çalışın! Her bloku dikkatlice yerleştirin ve üst üste gelecek şekilde istifleyin. Bir sonraki parçayı son parçanın üzerine mükemmel şekilde yığmaya çalışın. Para kazandıktan sonra yeni temalar keşfedin ve güç kaynakları satın alın. Her defasında daha yüksek puan almak için kendinizi zorlayın!

Nasıl Oynanır?

Kule bloklarını yerleştirmek için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

26.10.2019 13:51:45

Benzer Kategoriler:

2020 Arcade Beceri Bina Bina İnşa Etme Bina Yükseltme Blok Bloklar Bütün Eğlenceli Famobi Fare Becerisi Friv HTML5 Inlogic İnşa İnşa Etme İnşaat İstif İstif Yapma İstifçi İstifleme İstifleyici Kule Kule İnşa Etme Kule Yapma Kule Yükseltme Maus Mausla Oynanan Meb Mimarlık Mühendislik Puan Puanlı Rekor Skor Şehir İnşa Etme Ücretsiz Y8 Yetenek Yığın Yığınlama Zamanlama

Orjinal Adı:

Tower Mania

Kule Yapma oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kule Yapma" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu