Zombi Oyunları
Oyun Sayısı
143
3.545 oynanma
73 13

Oyunun Adı:

KULI

Oyun Açıklaması:

Bu K.U.L.I. (Kill Until the Last Infected). Kısaca virüs bulaşmış son ölümsüze kadar öldür! Yani tüm zombileri öldür! Bu heyecan verici aksiyon nişancı zombi oyununda tehlikeli bir kıyamet sonrası dünyaya dalın. Amacınız hayatta kalmak, başkalarını kurtarmak ve medeniyeti yeniden inşa etmektir. Mümkün olduğunca hayatta kalın ve günlük görevleri tamamlamak için kaynakları toplayın. Becerilerinizi ve silahlarınızı yükseltin. Barikatlar ve kuleler kurun, silahlarınızı geliştirin ve her gün kendinizi hazırlayın; Gece geldiğinde zombi sürüleri saldıracak. Bir tedavi bulabilir ve enfeksiyonu durdurabilir misin? Yoksa yürüyen ölülere katılmak için fazla zamanın olmayacak. Bol şanslar.

Nasıl Oynanır?

Taşımak için tıklayın veya dokunun. Ateş etmek için Shift tuşuna basılı tutun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

16.11.2019 17:54:10

Benzer Kategoriler:

Aksiyon Ateş Etme Atıcı Atış Ben Efsaneyim En Güzel Atış En Güzel Silah Erkek Famobi GamePix Geliştirmeli Hayatta Kalma Hepsini Öldür Hepsini Vur Hepsini Vurma HTML5 IkaanStudio İnşa İnşa Etme Kıyamet Sonrası Nişancı Öldürme Ölümsüz Plonga Silah Silahlı Tabanca Vurucu Yükseltmeli Yürüyen Ölüler Zombi Zombi Avcısı Zombi Avı Zombi Avlama Zombi Kıyameti Zombi Öldür Zombi Öldürme Zombie

Orjinal Adı:

K.U.L.I

KULI oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"KULI" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar