Çizgi Film Oyunları
Oyun Sayısı
122
863 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

LEGO Yıldız Savaşları İmparatorluk Asilere Karşı

Oyun Açıklaması:

Kötü Galaktik İmparatorluk'a karşı savaşın ve LEGO tarzı Star Wars: Rebels gibi direniş savaşçıları olarak oynayın. Efsanevi uzay destanının bir parçası olmak istiyorsanız LEGO Yıldız Savaşları İmparatorluk Asilere Karşı (LEGO Star Wars: Empire vs. Rebels) oyununu kaçırmayın! Direniş'in Luke Skywalker'ı araması, dizinin en heyecan verici anlarından biridir. Şimdi bunu ilk elden deneyimleme şansınız var! Bir gezegenden diğerine geçin ve Gücün gücünü başka hiçbir şeye benzemeyen bir şekilde teslim edebilen çocuğu bulun!

Oyun, her biri galaksinin farklı bir köşesinde geçen dört heyecan verici seviyeden oluşuyor. Tüm bu heyecan verici platform mücadelelerinde gezinin, Stormtrooper'ları yok edin ve Luke'un konumuna giden haritayı bulun. İki efsaneve LEGO ve Star Wars arasındaki bu kombinasyon, zorlu ama eğlenceli bir meydan okuma olacak!

Yolda bulacağınız tüm Stormtrooper'ları unutmayın! Işın kılıcı, el bombası kullanarak ve hatta üzerlerine atlayarak onları yenebilirsin. Ancak, dikkatli olmazsanız sizi dışarı çıkarabilirler!

Karakteriniz her darbe aldığında, geçtiğiniz son kontrol noktasına ışınlanacaksınız. Ancak, yanlış rotayı izlerseniz, tüm seviyeyi yeniden başlatmanız gerektiğini fark edebilirsiniz.

Tereddüt etmeyi bırakın ve galaksiyi keşfetmeye başlayın! Biraz beceri ve çok azimle, Direniş savaşçınız Luke'un bulunduğu yere giden yolu bulacaktır. Efsanevi platformunuz ve bulmaca çözme yetenekleriniz sayesinde galaksi biraz daha güvenli hale geldi. Bu bağımlılık yapan oyunda Işık için savaşmaya devam edin, çok eğleneceksiniz!

Direniş için bir savaşçı olan kahramanın kontrolünü elinize alın! Seviyede hareket etmek için Sol ve Sağ Ok tuşlarını kullanın. Zıplamanız gerektiğinde, Yukarı tuşuna basmanız yeterlidir.

Kahramanınız ayrıca bir Lightsaber kullanabilir. Bu harika değil mi? Boşluk Tuşuna basarak sallayabilirsiniz. Ayrıca el bombası da atabilirsiniz! Sadece G tuşunu kullanın, ardından patlama sizi vurmadan önce aydan çıkın!

Gezegendeki üç Holocron'u da bulabilir misin? R2-D2'nin sizi bekleyeceği seviyenin sonuna giden bir yol keşfederek bir platformdan diğerine atlamanız gerekecek.

Ayrıca, yalnızca farklı düğmeler, kutular ve anahtarlar kullanarak aşabileceğiniz pek çok engelle karşılaşacaksınız. Bu platform meydan okumaları aynı zamanda bulmaca çözme becerilerinizi de test edecek!

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları: Hareket
Boşluk Tuşu: Saldırı
G: El bombası

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

25.06.2023 13:03:38

Benzer Kategoriler:

2D 2D Platform Aksiyon Bilim Kurgu Bilimkurgu Çizgi Film Çocuk Disney El Bombası Erkek Film HTML5 Işın Kılıcı Kılıç Klavye ile Oynanan Lego Macera Online PC Platform REKLAMSIZ Sci Fi Star Wars Uzay Ücretsiz Video Yıldız Savaşları

Orjinal Adı:

LEGO Star Wars Empire vs Rebels

LEGO Yıldız Savaşları İmparatorluk Asilere Karşı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"LEGO Yıldız Savaşları İmparatorluk Asilere Karşı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu