Dövüş Oyunları
Oyun Sayısı
123
4.300 oynanma
63 11

Oyunun Adı:

Masayı Çek

Oyun Açıklaması:

Masayı Çek en iyi arkadaşınızla kahkaha dolu saatler geçirmek için basit ama eğlenceli bir bağımlılık yapan tek tuşla oynanan çok oyunculu oyun. Her biriniz Batman gibi komik zırhlı bir karakter seçtiniz, zırhlı bir şövalye ya da çıplak bir yaşlı adam gibi görünen, bir sahne ve bir masa seçin ve şan için savaşa başlayın. Amacınız masanın tüm ayaklarını zeminin kenarına değdirmek, mümkün olduğu kadar çekip en iyisini ummaktır. Ayrıca yeni karakterlerin, aşamaların ve tabloların kilidini açmak için CPU'ya meydan okuyabilir ve para kazanabilirsiniz. Masa Çekmece oyunu size gücünü ve dayanıklılığını test etmenizi sağlar. Bir ya da iki oyuncu için mükemmel bir savaş mücadelesi. Bu oyunda karakterinizi kontrol etmeli, masayı sıkıca tutmalı ve rakibinizi bitiş çizgisine getirmeye çalışmalısınız. İlgili fizik aldatıcıdır ve masayı kendinize doğru çekebilmek için eylemlerinizi doğru zamanlamanız gerekir. Her dövüş için, masayı 5 kez çeken ilk kişi sen olmalısın. Masayı Çek oyunu ile iyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?

1. Oyuncu: W
2. Oyuncu: Yukarı Ok

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

19.06.2019 12:14:46

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Dövüş 2 Kişilik Güreş 2 Kişilik Kavga 2 Oyunculu 2019 Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Bedava Bilgisayara Karşı Çok Oyunculu Dövüş Eğlenceli En Güzel 2 Kişilik En İyi GameDistribution Güreş Güreş Maçı Güreşçi Güreşme Halat Çekme HTML5 İp Çekme iqralar Kavga Komik Meb Mobil MSN Multiplayer Mücadele SilverGames Spor Tablet Tek Tuşla Oynanan Telefon Unity WebGL Y8

Orjinal Adı:

Tug The Table

Masayı Çek oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Masayı Çek" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu