Klasik Oyunlar
Oyun Sayısı
119
1.805 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Mayın Tarlası Çılgınlığı

Oyun Açıklaması:

Mayın Tarlası Çılgınlığı sürprizlerle dolu bir mayın bulmaca oyunu. Mayın Tarlası oyununu hepinizin bildiği gibi, bir sonraki hamleniz için stratejiyi hazırlamanız gereken numaralı blokları temel alın. Bu, gelişmiş seçim menüsü ve sertlikten tahta boyutlarına kadar ayarlanabilir varyantları olan aynı Mayın Tarlası (Minesweeper) kurallarına sahip ilginç bir oyundur. Oynama yeteneğinize göre her türlü seçeneği seçin. Blok seçin ve mayın blokunu açmadan tahtayı tamamlayın.

Mayın tarlası, tek kişilik bir bilgisayar oyundur. Oyunun amacı bir alanda mayınlara rastlamadan tüm boş kareleri bulmaktır. Karelere tıklayınca çıkan sayılar ise karenin etrafındaki mayın sayısının toplamını gösterir. İlk tıklamada her zaman boşluk denk gelir.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

29.10.2021 23:39:07

Benzer Kategoriler:

Arcade Bayan Bilgisayar Bulmaca Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Dünyanın En Eski Bilgisayar Oyunları Dünyanın En Eski Masa Oyunları Dünyanın En Eski Oyunları Düşünme Eski GameSnacks HTML5 Kadın Klasik Klasik Bulmaca Masa Mayın Mayın Tarlası Microsoft Minesweeper Mobil Online PC REKLAMSIZ Strateji Strateji Bulmaca Tahmin Tahmin Etme Tek Kişilik Telefon Ücretsiz Windows Yenilenmiş Yetişkin Yetişkinler İçin

Orjinal Adı:

Minesweeper Mania

Mayın Tarlası Çılgınlığı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mayın Tarlası Çılgınlığı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu