Müzik Oyunları
Oyun Sayısı
28
1.905 oynanma
67 7

Oyunun Adı:

Mükemmel Piyano

Oyun Açıklaması:

Bir piyanist ol ve bu güzel yetenek oyununda müziğin ritmi ile piyano tuşlarını kullan. Tuşların sonuna ne kadar yakın olursanız, o kadar çok puan alırsınız. Tüm 100 şarkının kilidini açmak için yıldız kazan ve bir taşı kaçırdığında ikinci bir şans elde etmek için kalbi topla. Parmaklarınız yüksek bir skor elde etmek için yeterince hızlı mı?

Hiç klasik piyano parçalarına hakim olmak istediniz, ancak usta bir piyanist olmak için zamanınız ya da sabrınız olmadı mı? Artık endişelenmeyin, çünkü burada Mükemmel Piyano oyunumuzdaki klasikleri oynamak için sadece bir parmağa ihtiyacınız var. Mükemmel Piyano' da şarkının ritmine uygun siyah döşemelere dokunmanız gerekir.

Her şarkının amacı, üç yıldıza da ulaşmaktır. Bunu yapmak için, tüm siyah karoları ekranın alt kısmına basmadan hemen önce ideal bir şekilde dokunmanız gerekir. Ekranın ortasındaki veya daha önceki döşemelere dokunursanız, her dokunuş için yalnızca iki veya bir yıldız alırsınız. Bu daha güvenli bir seçenek, ancak yeni bir yüksek puana yol açmayacak. Risk yoksa eğlence de yok.

Mükemmel Piyano becerinizi test eden, klasik müzik ve diğer iyi bilinen şarkılarla dinlenmenize yardımcı olan bir oyundur.

Özellikleri:
- 100 piyano şarkısı.
- Rahatlatıcı atmosfer.
- Kolay dokunmalı kontroller.
- Yüksek puanlı.

Nasıl Oynanır?

Dokunma kontrolleri, FGHJ tuşları veya Mouse ile piyano tuşlarına dokunarak müzik çalmaya başlayın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

30.10.2019 17:50:20

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2020 Aile Arcade Atari Atari Salonu Beceri Çocuk Çok Zor Dokunma Dokunmalı Dokunmatik Dokunmatik Ekran Famobi Friv Güzel HTML5 Kız Kızlar İçin Kızlara Göre Meb Mobil Mükemmel Müzik Parmak Parti Piano Piyanist Piyano Piyano Çalma Piyano Öğrenme Ritim Ritim Yakalama Ritimli Şarkı Şarkılı Tablet Telefon Yetenek Zamanlama Zor Zorlu

Orjinal Adı:

Perfect Piano

Mükemmel Piyano oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mükemmel Piyano" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu