Atış Oyunları
Oyun Sayısı
245
1.638 oynanma
75 8

Oyunun Adı:

Mükemmel Keskin Nişancı

Oyun Açıklaması:

Mükemmel bir keskin nişancıyı özelleştirebileceğinizi gösterin. Hareket eden hedeflere nişan alın ve ateş edin, cephanenizi hesaplayın ve atışlarınızı doğru yapmak için tam olarak ateş edin.

Bu Harika Sniper oyununda, bazı seviyelerde uzun mesafelerde ve sürekli hareket halinde olan düşmanları hedeflemek ve vurmaktan sorumlu karakteri kontrol edeceksiniz.

Hedefinize engel olacak ancak her denemede gelişimden vazgeçmeyen nesnelerin engelleri ve hareketleri ile karşılaşacaksınız ve her bölümü tamamlayacaksınız.

En yüksek puanı toplayın ve görevinizi tamamlamak için farklı silahlar toplayabilirsiniz.

Eğlenceli grafiklere ve eğlenceli oyun dinamiklerine sahip bu mükemmel oyunda eğlenin. En sevdiğiniz mobil cihazınızda, tabletinizde veya masaüstü bilgisayarınızda bu oyunun tadını çıkarın.

Nasıl Oynanır?

Nişan almak için fareyi kullanın ve ateş etmek için tıklamayı bırakın.

Mobil: Nişan almak için ekrana dokunun ve ateş etmek için bırakın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

15.05.2021 21:57:39

Benzer Kategoriler:

Ateş Etme Atış Beceri Bedava Can Sıkıntısı Çılgın Eğlenceli En Güzel Erkek Fare ile Oynanan GameMonetize Gündelik Günlük Hedef Hedef Tahtası Hedef Vurma HTML5 Keskin Nişancı Kiz10 Level Mausla Oynanan Mouse MSN Mükemmel Nişan Nişan Alma Nişancı Online Oyunlar Silah Sniper TRT Çocuk Ücretsiz Y8 Yetenek Zaman Geçirme Zamanlama

Orjinal Adı:

Perfect Snipe

Mükemmel Keskin Nişancı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mükemmel Keskin Nişancı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu