Çizim Oyunları
Oyun Sayısı
60
4.926 oynanma
70 20

Oyunun Adı:

Mutlu Bardak 2

Oyun Açıklaması:

Mutlu Bardak 2 online eğlenceli 2D arcade beceri-fizik oyunu! Bardağı sıvıyla doldurmak için kalemle çizgi çizin ve tekrar gülümsetin! Bu bağımlılık yapan çizim tabanlı bulmaca oyununun tadını çıkarın ve 100 seviyeyi bitirmeye çalışın! Eğer sorun yaşarsan ipucu seçeneğini kullanın. Happy Glass 2 yaratıcılığınızı, hayal gücünüzü ve konsantrasyonunuzu geliştirir. Bardak üzgün çünkü boş. Sizin işiniz bardağı su ile doldurmak için bir çizgi çizip tekrar gülümsemesini sağlamak. Suyun doğru yönde akmasına yardımcı olmalısınız. Bunu yapmak için yaratıcı çizim becerilerinizi gösterin. Bardağı gereken miktarda suyla doldurmak için yeterince su var ama dikkatli olun! Çok fazla su döktüğünüzde tekrar denemeniz gerekecektir. Tamamlanması gereken 100 zorlu seviye var. Happy Glass'ın tadını çıkarın!

Nasıl Oynanır?

Çizgi çizmek için farenin sol düğmesini sürükleyin.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

16.07.2019 11:53:56

Benzer Kategoriler:

Bardak Beceri Beyin Bulmaca Çizgi Çizgi Çekme Çizgi Çiz Çizgi Çizme Çizim Düşünme Fizik GameDistribution Happy Glass HTML5 Level Levelli Mantık Musluk Mutlu Mutlu Bardak PlayJolt Seviye Sıvı SilverGames Su WebGL Yol Yol Çizme

Orjinal Adı:

Happy Glass 2

Mutlu Bardak 2 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mutlu Bardak 2" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu