Çizim Oyunları
Oyun Sayısı
60
4.217 oynanma
82 7

Oyunun Adı:

Mutlu Bardak

Oyun Açıklaması:

Her üç oyun modunda da bardağı mutlu etmeye çalış. Her seviyeyi tamamlamak için oyun kurallarına uymanız gereken bu eğlenceli çevrimiçi bulmaca oyununda tüm modlarda ustalaşın. Bardağı dökmeden sabit tutmak için blokları çıkarın, bardağı suyla doldurun veya bardağı doğru yere çevirin. Popüler uygulama Happy Glass'ın bu çevrimiçi sürümünde tüm seviyeleri tamamlamaya çalışın. Bu eğlenceli fizik oyununda her seviyede başarman gereken hızlı reflekslere sahip misin? Bir bardak suyun altındaki blokları dikkatlice çıkarmanız veya birkaç boş bardağı kırmadan çevirmeniz gerekir. Ya da bardağı suyla doldurup Mutlu Bardak olmasını sağlamak. O zaman hep birlikte söyleyelim Happy Glass!

Nasıl Oynanır?

Suyu bırakmak, blokları kaldırmak ve bardağı çevirmek için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

16.07.2019 11:31:07

Benzer Kategoriler:

2D Bardak Beceri Beyin Bulmaca Çizgi Çizgi Çekme Çizgi Çiz Çizgi Çizme Çizim Düşünme Fizik H5games Happy Glass HTML5 Lagged Level Levelli Mantık Musluk Mutlu Mutlu Bardak REKLAMSIZ Seviye Shtoss Sıvı Su Yiv Yol Yol Çizme Zeka

Orjinal Adı:

Happy Glass

Mutlu Bardak oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mutlu Bardak" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu