Fizik Oyunları
Oyun Sayısı
315
1.017 oynanma
83 2

Oyunun Adı:

Neon Topu

Oyun Açıklaması:

Neon Topu basit bir amacı yerine getirmek için becerilerinizi sınayacağınız harika ve zorlu bir bulmaca oyunudur. Topu, her seviyede neon küresine hareket ettirmek için neon platformlarını döndürmelisiniz. Topun platformların diğer tarafına inmesini sağlamak için döndürebilirsiniz. Platform eğilirken top hareket eder ve çok fazla hareket etmediğinden ve topun uçup gitmediğinden emin olmak için platformun açısını ve topun hızını göz önünde bulundurmalısınız. Bu zorlu yetenek oyununda neon topunuzla parlak neon yıldızlarını toplayın. Topu yuvarlamak için platformları sağa veya sola çevirin. Sihirli portala giderek artan bir şekilde karmaşıklaşan yeni seviyelere geçin. Sadece kırmızı çivilerden kaçının: topunuzu patlatacaklar!

Nasıl Oynanır?

Ekranı döndürmek için Fare veya Sol/Sağ Ok Tuşlarını kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

7.04.2019 11:42:29

Benzer Kategoriler:

2019 Arcade Beceri Çıkış Fizik Friv HD HTML5 iqralar Level Meb Mobil Neon Portal Qkygames Sakınma Seviye Tablet Top Yerçekimi

Orjinal Adı:

Neon Ball

Neon Topu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Neon Topu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu