Eğitim-Matematik Oyunları
Oyun Sayısı
100
126 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Penny Dell Sudoku

Oyun Açıklaması:

Biraz sudoku oynamak için doğru zaman her zamandır. Acil bir işin mi çıktı? Bulmacayı daha sonra tamamlayabilmek için ilerlemenizi yerel olarak kaydedin. Yepyeni bir Sudoku bulmacası için her gün tekrar gelin!

Sudoku, tabloyu sayılarla doldurmanız gereken bir mantık bulmacasıdır. Her satırda, sütunda ve evde bir sayı yalnızca bir kez görünebilir. Her bulmaca, verilen bilgilerden mantık kullanılarak çözülebilir ve herhangi bir tahmin gerektirmez.

Nasıl Oynanır?

Fare ve Klavye

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

21.01.2024 19:48:30

Benzer Kategoriler:

Akıl Akıl Geliştirme Arkadium Beyin Beyin Egzersizi Beyin Eğitimi Beyin Fakiri Beyin Jimnastiği Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Büyükler için Zeka Düşünme EBA Eğitim-Matematik Eğitim Eğitimci Eğitsel Eğitsel Bulmacalar Günlük HTML5 Japon Klasik Klasik Bulmaca Mantık Mantık Bulmaca Mantık Bulmacaları Mantık Bulmacası Mantıksal Masa Matematik Matematik Bulmacaları Matematiksel Meb MentalUP Online Öğretici Öğretim Puzzle REKLAMSIZ Sayı Yetişkinler İçin Yetişkinler İçin Eğitsel Zeka Zeka Bulmacaları Zeka Bulmacası Zeka Geliştirme Zeka Oyunu Zihin Zihin Geliştirme

Orjinal Adı:

Penny Dell Sudoku

Penny Dell Sudoku oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Penny Dell Sudoku" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar