Fizik Oyunları
Oyun Sayısı
331
734 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Pervaneli Çiçek Tohumları

Oyun Açıklaması:

Pervaneli Çiçek Tohumları (Blumgi Bloom), tüm küçük tohumları bir arada tutan ipleri kesmeniz ve çiçek açmalarını sağlamak için onları doğrudan yere bırakmanız gereken bir ip kesme oyunudur! Küçük tohumunuzu büyük bir çiçeğe dönüşmek üzere yere fırlatmak için ipleri akıllıca kesin! Eğer takılıp kalırsanız, yolda size yardımcı olacak küçük bir destek sağlayacak pervaneye göz atın! Tüm küçük tohumların çiçek açmasını sağlamak için akıllı olmalısın! Geometride ne kadar iyi olduğunuzu düşünüyorsunuz? Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Fare

Fareyi kullanarak bağlantı hatlarını kesin veya parmağınızla kaydırarak uzaklaştırın!

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

29.01.2024 23:54:30

Benzer Kategoriler:

1001 2024 4399 Bağımlılık Yapan Beceri Beyin Blumgi Bölüm Atlamalı Bölümlü Büyükler İçin Can Sıkıntısı Canınız Sıkıldığında Oynayabileceğiniz Oyunlar Dünyanın En Güzel Düşünme Eğlenceli En Güzel En İyi Engellenmemiş Fare Becerisi Fizik Friv Geometri Halat Halat Kesme Herkes İçin HTML5 İp İp Kesme Kesme Klas Level Levelli Makas Mantık Mouse ile Oynanan Online Orijinal Orjinal Pervane Pervane Şapka Poki REKLAMSIZ Sallanma Seviye Seviye Atlamalı Seviyeli Süper Ücretsiz Yetişkinler İçin Zamanlama Zeka

Orjinal Adı:

Blumgi Bloom

Pervaneli Çiçek Tohumları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Pervaneli Çiçek Tohumları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu