Bulmaca Oyunları
Oyun Sayısı
681
148 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Poligon Bulmacası

Oyun Açıklaması:

Poligon Bulmacası (Poly Puzzle) gerekli nesneyi tamamlamak için nesnelerin parçalarını hareket ettirdiğin ilginç bir 3D bulmaca oyunudur.

Tereddüt etmeyin ve rahatlatıcı oyunların ve en güzel 3 boyutlu bulmacanın atmosferinin tadını çıkarın!

Çokgen şekilli oyunlarda en iyi olanı herkese gösterin ve tüm benzersiz resimleri tek bir poli sanat kitabında toplayın! Bu poly art oyunu aynı zamanda zorlu, beyin jimnastiği ve rahatlatıcı oyunlar arasında yer alıyor.

İhtiyacınız olan tek şey, poli bulmacayı döndürmek ve şeklin tamamlanacağı doğru açıyı bulmak için kaydırmak. Benzersiz çoklu sanat şaheserleri yaratın.

Çok küreli bir dünyada kendinize meydan okuyun! Zamanınızı geçirmek için en iyi seçimdir. Daha iyi konsantre olmanıza ve hayal gücünüzü geliştirmenize yardımcı olacaktır. Oyun tarzları ve hareketler oyun içinde ayrıntılara büyük bir dikkat gösterilerek işleniyor. Her yaş için basit, eğlenceli ve bağımlılık yapıcı. Tamamen yeni bir deneyim yaşayın ve 3 boyutlu bulmacayla zihninizi rahatlatın!

Özellikler:

- Poligon Bulmacası oyunu her yaş içindir.
- Poly sanat kitabındaki tüm sanat resimlerini toplayın.
- Beyin jimnastiği ve yaratıcı poly bulmaca.
- Poly kürenin anti-stres etkisi.
- Basit oyun.
- Çeşitli 3D poly küre bulmacalarını çözmenin keyfini çıkarın.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

11.01.2024 20:24:40

Benzer Kategoriler:

3 Boyutlu 3D Beyin Jimnastiği Bulmaca CrazyGames Çokgen Dijital Düşünme Herkes İçin HTML5 igroutka İllüstrasyon Low Poly Low Poly Art Mouse ile Oynanan Nintendo Online Poligon Poligon Sanatı Poly Art Poly Artbook Rahatlatıcı REKLAMSIZ Sanat Unity Ücretsiz XBox

Orjinal Adı:

Poly Puzzle

Poligon Bulmacası oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Poligon Bulmacası" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu