Yönetim Oyunları
Oyun Sayısı
138
813 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Rahat Çiftlik

Oyun Açıklaması:

Rahat Çiftlik meyve mahsulleri ve sebzelerin yetiştirilmesi üzerine eğlenceli ve zorlu bir yönetim oyunudur. Bir çiftliği yönetebilir ve satabileceğiniz ürünler ekebilir misiniz? Bitkiler sebzedir ve bitkilere iyi bakın. Bitkileri etkileyen değişen hava koşullarından haberdar olun. Mahsülü hasat edin ve yükseltmeler için para kazanın.

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunma.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

20.01.2023 14:10:42

Benzer Kategoriler:

2023 Bitki Bitkiler Çiftçi Çiftçilik Çiftçilik Simülatörü Çiftlik Çiftlik İşletme Çiftlik Kurma Çiftlik Rüyası Çiftlik Simülasyon Çiftlik Simülasyonu Çiftlik Yönetimi Çiftlik Yönetme Çocuklar İçin Eğlenceli Dünyanın En Güzel Eğlenceli Eğlenceli Kız En Güzel En Güzel Kız En İyi Engellenmemiş Erkek GameSnacks Geliştirme Gübre Gübreleme Hasat HTML5 İş İşletme Kız Kızlar İçin Kızlar İçin Eğlenceli Kızlara Göre Köy Mahsul Online Rahat REKLAMSIZ Rol Alma Rol Oynama Rol Üstlenme Rol Yapma Sevimli Sim Simülasyon Simülasyon Yönetimi Tarım Tarla Tarla Ekme Tohum Tohum Ekme Tohumlama Yasaksız Yönetim Yönetme Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Comfy Farm

Rahat Çiftlik oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Rahat Çiftlik" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu