Bubble-Renkli Bubble Oyunları
Oyun Sayısı
109
984.020 oynanma
81 140

Oyunun Adı:

Renkli Bubbles 2

Oyun Açıklaması:

Bubble Shooter baloncukları vurmanız ve gruplamanız gereken çevrimiçi bir 3'lü eşleştirme bulmaca oyunudur. Oyunu kazanmak için yapmanız gereken tek şey hepsini yok etmek. Aynı renkteki 3 veya daha fazla baloncuğun kaybolması için birleştiğinden emin olmanız gerekir. Elbette, klasik Bubble Shooter ilk bakışta basit bir ücretsiz eşleştirme oyunudur. Ama aynı zamanda son derece bağımlılık yapıcı bir oynanışa sahip, ürpertici bir çevrimiçi oyun.

Kabarcık patlatma oyunları nasıl oynanır? Hedefinizi patlatmak istediğiniz baloncuğa mükemmel bir şekilde ayarladığınızdan emin olana kadar kabarcık topunuzu sola ve sağa hareket ettirin. Kabarcığı ateşle ve patlamaları izle. Sıradaki baloncuğun önizlemesini ekranınızın sol alt köşesinde bulabilirsiniz. Bu, biraz önceden plan yapmanızı sağlar.

Ücretsiz çevrimiçi kabarcık patlatma oyunları çok basit bir nedenden dolayı popülerdir. Oynamak kolaydır ve ekranı boşaltırken gerçek bir ilerleme hissi sağlarlar. Bu klasik şaheserin piyasaya sürülmesinden bu yana birçok bubble shooter klonu ortaya çıkmış olsa da, orijinal oyunu oynamak hala eğlenceli. Kendinize yeni bir yüksek puan alın, baloncukları toplardan sektirmeye devam edin ve bu heyecan verici arcade modu ve bulmaca modu karışımında oynayın.

Bubble Shooter tam ekranda kolayca oynayabileceğiniz ücretsiz bir online oyundur. Atışını olabildiğince iyi yap ve duvardan tam doğru açıyla sekmesini um. Biraz pratik ve biraz şansla, ekranı kısa sürede temizleyeceksiniz. İnternette baloncuk patlatmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Microoyun.com'da ücretsiz bir çevrimiçi oyun olan Bubble Shooter'ın keyfini çıkarın!

Nasıl Oynanır?

Fare: Nişan Al ve Vur

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

23.01.2011 08:34:01

Benzer Kategoriler:

Android Balon Patlatma Baloncuk Baloncuk Avcısı Bubble Bubble Shooter Bubbles Can Sıkıntısı Cool Çocuk Dinlendirici Eğlenceli En Çok Oynanan En İyi En Popüler Eşleştirme Hergün Oynanan Herkes İçin HTML5 IzzYgames iOS Kabarcık Kabarcık Eşleştirme Kabarcık Patlatma Kabarcık Vurma Kabarcıklar Kızlar İçin Klasik Online PC Popüler Rahatlatıcı Renkli Renkli Bubble Renkli Bubbles Stres Atma Telefon Tüm Zamanların En İyi Ücretsiz

Orjinal Adı:

Bubble Shooter

Renkli Bubbles 2 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Renkli Bubbles 2" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu