Boyama Oyunları
Oyun Sayısı
112
3.972 oynanma
77 12

Oyunun Adı:

Renkli Piksel Sanatı

Oyun Açıklaması:

Resim yapmak kadar rahatlatıcı bir sanat olmasa gerek. Fakat çoğunuz muhtemelen sanatçı olmadığı için neden kolay yolu kullanmıyor ve rakamlarla boyamıyorsunuz?

Renkli Piksel Sanatı Klasik ile 800'den fazla harika piksel resim görüntüsü arasından seçim yapabilir ve bunlardan profesyonel bir resim çıkarabilirsiniz. Hayvanlardan insanlara, arabalardan çiçeklere, yiyeceklere, canavarlara, şövalyelere ve çok daha fazlasıyla sadece boyama ve rahatlama için saatler geçirebilirsiniz.

Kontroller süper basittir. Sadece renk paletinden bir renk seçin ve hemen o belirli renkte boyamanız gereken pikselleri göreceksiniz. Pimleri daha büyük veya daha küçük yapmak için yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Parmağınızı bir pikselin üzerinde basılı tuttuğunuzda, ekranda bir mum boya göründüğünü göreceksiniz. Artık parmağınızı ekranda tutabilir ve pikselleri doldurmak için bir ressam gibi hızlıca kaydırın. Elbette fare ile herhangi bir PC'de de çalışır.

Renkli Piksel Sanatı sadece ilk oyunlarını 8-Bit konsollarda oynayanlar için değil. Sadeliği ve renkli görselleriyle büyüleyici bir estetiğe sahiptir. Bu yüzden piksel sanatı denir. Gerçekten de kendi başına bir sanattır ve dünyadaki milyonlarca insan tarafından sevilir. Şimdi bir sanatçı olmaya başla.

Özellikler:
- 800'den fazla piksel sanatı görüntüsü.
- Yetişkinler ve çocuklar için mükemmel.
- Süper rahatlatıcı.
- Eğlenceli boyama haftaları.

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

11.07.2019 12:03:56

Benzer Kategoriler:

2019 8 Bit Aile Bokigame Boya Boyama Büyükler İçin Büyükler İçin Boyama Color by Number Çizim Çocuk Dünyanın En Güzel Eğitici Eğitsel Erkek Famobi Fare ile Oynanan GameMonetize GameSnacks Harika HTML5 Kız Klasik Meb Mobil Mouse ile Oynanan Piksel Piksel Sanatı Piksel Sanatı: Sayılarla Boya Pixel Pixel Art: Color by Number Rahatlatıcı REKLAMSIZ Renk Renklendirme Ressam Sanat Sanat Eseri Sanatçı Sandbox Sayılarla Boya Tablet Telefon Yetişkin Yetişkinler için Boyama Sayfaları

Orjinal Adı:

Color Pixel Art Classic

Renkli Piksel Sanatı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Renkli Piksel Sanatı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu