Silah Oyunları
Oyun Sayısı
174
5.797 oynanma
72 18

Oyunun Adı:

Roket Çatışması 3D

Oyun Açıklaması:

Taktiksel takım içinde bir nişancı olarak görev yapacaksın. Düşman istihbarat teşkilatının, füze üssü üzerinde kontrol kurma girişimlerine karşı çıkan özel kuvvetlerin direniş ekibine liderlik edin. Bu savaşta, ünlü AK'nin taktiksel kısaltılmış versiyonunun ve seviyenin derinliklerinde gizlenmiş gizli bir silahın gücünden yararlanacaksınız. Karakter yükseltme sistemi, bir sonraki savaşta size ek bir avantaj sağlayacak. Bir yeraltı sığınağında yer alan üçüncü kişi nişancı oyunu. Taktiksel AKS'nizi kullanın veya diğer takımdan düşmanları öldürmek için gizli bazuka bulun. Oyun sonunda en çok öldüren takım kazanır! Bu destansı çevrimiçi 3d atış oyununda ekibinizi zafere götürmeye yardım etmeye çalışın. Karakterinizi yükseltirken, dünyanın dört bir yanından gerçek oyunculara karşı yarışın.

Nasıl Oynanır?

WASD tuşları hareket etme, C çömelme, Atlamak için Boşluk Tuşu, Fare hedeflemek ve atış için kullanılır.
Dokunmatik cihazlarda hareket etmek için parmağınızı kullanın, silahınız bir oyuncuya hedeflendiğinde otomatik olarak ateş eder.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

29.03.2019 23:34:37

Benzer Kategoriler:

2019 3 Boyutlu 3D 3D Aksiyon 3D Atış 3D Nişancı 3D Silah 3d Tabanca Aksiyon Asker Ateş Etme Atış Bedava Bedava Online Çatışma Çok Oyunculu Erkek Fps GameMonetize HTML5 iqralar Meb Mobil Multiplayer Nişancı Silah Tabanca Tablet Ücretsiz Ücretsiz Online Üçüncü Şahıs Nişancı

Orjinal Adı:

Rocket Clash 3D

Roket Çatışması 3D oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Roket Çatışması 3D" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu