Strateji Oyunları
Oyun Sayısı
322
25.119 oynanma
67 86

Oyunun Adı:

Shadow Kings

Oyun Açıklaması:

Shadow Kings'in eğlenceli fantazi dünyasına gir: Asi cüceler ve kendine güvenen elflerle gücünü birleştir ve gölgelerin sefil güçleri ile savaş!

Bu ücretsiz sürükleyici ve eğlenceli oyun ile yeni bir boyut deneyimle. Şehrini orklara, goblinlere and trollere karşı koru! Güç ve onur kazanmak için savaş veya diğer oyuncularla ittifaklar kur.

MMO Shadow Kings'de şehrinin kaderini sırlar ve tehlikeler dolu inanılmaz 3 boyutlu dünyada elinde tutarsın. Elflerden, cücelerden ve insanlardan oluşan devasa bir ordu kur. Baltalarını keskinleştir, yayını çek ve barbar rakiplerine karşı savaşa gir. Şehrini devasa bir metropol yap. İnsanlarını kalın duvarların arkasında koru ve bunun karşılığında vergilerini topla. Ticaret yap ve ekonominin çarklarını döndür. Kötü huylu düşmanlarını ez, saldırgan komşularını sınırın öbür yanında tut ve sınır karakollarını ele geçirerek etkini artır. Yalnız başına savaş veya diğer oyuncularla ittifak kur. Prestij, güç, ve üstünlük için tüm krallıkta şimdi mücadele başladı!

Nasıl Oynanır?

Mouse

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

23.08.2014 23:45:53

Benzer Kategoriler:

Aksiyon Android Çok Oyunculu Erkek Fantezi Fethetme Gerçek Zamanlı Strateji Goodgame GoodgameStudios Google Play Gölge Gölge Kral Gölge Krallar Gölge Krallık İmparatorluk İnşa İnşa Etme iOS iPad İphone Kale Kral Krallık Macera MMO Multiplayer Online Ordu Ortaçağ Rol Alma Rol Oynama Savaşçı Savunma Shadow Kings - Dark Ages Simülasyon Strateji Ücretsiz

Orjinal Adı:

Shadow Kings

Shadow Kings oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Shadow Kings" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar