Strateji Oyunları
Oyun Sayısı
330
2.565 oynanma
75 6

Oyunun Adı:

Shakes and Fidget

Oyun Açıklaması:

Shakes & Fidget'in fantastik dünyasına hoş geldiniz! Kendi kahramanınızı yaratın ve cehennemden gelen canavar tavşan ve gelinlerle dolu tehlikeli bir dünyaya dalın! Ürpertici zindanlarda veya mistik masal kulesinde heyecan verici maceralardan kurtulun ve arenadaki gerçek oyuncuları yenin. Karakterinizi sürekli geliştirmek için deneyim, altın ve onur kazanın. Ayrıca arkadaşlarınızla kendi loncanızı bulabilir ve Şöhretler Salonu'nun duvarlarında isimlerinizi yükseltebilirsiniz!

Nasıl Oynanır?

Etkileşim kurmak ve oyunu oynamak için Sol Fare Düğmesine basın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

2.04.2020 13:56:26

Benzer Kategoriler:

2020 Aksiyon Aksiyon RPG Bilim Kurgu Bilimkurgu Çok Oyunculu Fantastik Fantezi Geliştirme Geliştirmeli Gizem Gizemli Goodgame Hayatta Kalma Heyecan Verici HTML5 Kahraman Komik Macera Macera RPG MMO MMORPG Multiplayer Oluşturma Online Oyunlar PlayaGames Rol Alma Rol Oynama Rol Üstlenme Rol Yapma Rpg Sci Fi Simülasyon Strateji Tehlikeli Türkçe Türkçe Strateji Ücretsiz Yükseltme Yükseltmeli Zindan

Orjinal Adı:

Shakes and Fidget

Shakes and Fidget oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Shakes and Fidget" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu