Silah Oyunları
Oyun Sayısı
151
1.723 oynanma
63 8

Oyunun Adı:

Silahı Çevir

Oyun Açıklaması:

Süper gerçekçi fizik oyunu! Silahlarla ve tabancalarla akıllıca atış yapın, otomatik silahlarla fantastik patlamalar yapın veya bazuka ile havaya uçurun. Silahını yere doğru nişan al ve ateş et, böylece gökyüzüne doğru uçabilirsin. Oyunun daha uzun süre dayanması için para, mermi ve artırıcıları toplayın. Bir kez mermi tükendiğinde ya da en altına düştüğünde oyun biter. Sikkelerinizi daha da yükseğe çıkmanıza yardımcı olacak yeni silahları açmak için kullanın. Tabanca ya da AK 47 gibi gerçek bir silahı deneyin. Geri Tepme Tabancası Simülatörü, yalnızca havaya tehlikeli şeyler atmayı seven kaba oyuncular için yapılmış eğlenceli bir bağımlılık reaksiyonu ve mesafe oyunudur. Silahını vurmak için ekrana hafifçe vur, kendini ters yöne ittir. Amacınız, olabildiğince yükseğe ulaşmak, çok sayıda bozuk para, destekçi ve mermi toplamak. Bunlar önemlidir, çünkü mermiler bittiğinde, ateş edemezsiniz. Tabanca Çevirme Simülatörü, momentum oluşturmak için zemini vurduğunuz ve en uzak mesafedeki en yüksek puanını almaya çalıştığın tabancanın tepkisine bağlı zamanlamanın kritik olduğu havalı bir arcade oyunudur. Paralarınızı bir ışın tabancası hatta bir bazuka gibi yeni ve daha iyi silahlar satın almak için kullanın. Silahınız dönerken hedef almak için fizik kurallarını kullanın ve mümkün olan en küçük cephaneyi kullanarak en iyi mesafeyi verimli bir şekilde hareket ettirmek için kendinizi en uygun açıyla ilerletmek için ateş edin. Ateş ederken, mermilerin tükenmesi oyunun bittiği anlamına geldiği için, cephaneye doğru kendinizi itmeyi unutmayın. Paraları da toplayın, çünkü bunlar size yeni silahların ve sonunda bir süper silah kilidini açmanızı sağlayacak! En yüksek skoru yapıncaya kadar ateş etmeye devam edin.

Nasıl Oynanır?

Ateş etmek için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

1.04.2019 11:19:48

Benzer Kategoriler:

2019 Atış Beceri Çevir Çevirme Çevirmeli Döndür Döndürme Döndürmeli Fizik Flip the Gun Friv Geri Tepme HTML5 iqralar Meb Mobil Qkygames Reaksiyon Silah Skor Tabanca Tablet Zamanlama Zor

Orjinal Adı:

Flipping Gun Simulator

Silahı Çevir oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Silahı Çevir" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu