Dev Kamyon Oyunları
Oyun Sayısı
58
2.979 oynanma
84 5

Oyunun Adı:

Sonsuz Kamyon

Oyun Açıklaması:

Bu son derece bağımlılık yapan 3d kamyon dublörü oyununda sürüş becerilerini kanıtla! Canavar kamyonetinizi rampalar üzerinden atlatın, para toplayın ve mümkün olduğunca sürmeye çalışın. Çılgın zıplamalar yapın, pistte bombalardan kaçının ve ilave para kazanmak için görevleri tamamlayın. Aracınızı yükseltmek ve daha da ileri gitmek için garajda durun. 3D Sonsuz Canavar Kamyon ile iyi eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları: Sürüş
Boşluk Tuşu: Zıplama

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

1.06.2019 00:26:15

Benzer Kategoriler:

2019 3 Boyutlu 3D 3D Araba 3d Canavar Kamyon 3D Canavar Kamyon Yarışı 3D Dev Kamyon Yarışı 3d Dev Teker 3D Kamyon 3d Sürüş 3D Yarış Araba Bedava Canavar Kamyon Canavar Kamyon Yarışı Çılgın Çılgın Kamyon Dev Kamyon Dev Kamyon Yarışı Dev Teker Dev Teker Yarışı En Güzel Araba En İyi Araba Erkek Famobi Friv Geliştirmeli Geliştirmeli Araba HTML5 Hüner iqralar Kamyon Meb Mobil Monster Truck MSN Sonsuz Sürüş Tablet Telefon Türkçe Y8 Yarış Yükseltmeli Yükseltmeli Araba

Orjinal Adı:

Endless Truck

Sonsuz Kamyon oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Sonsuz Kamyon" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu