Beceri Oyunları
Oyun Sayısı
979
1.016 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Sonsuz Merdivenler

Oyun Açıklaması:

Bu yeni heyecan verici oyunda size iyi eğlenceler. Şimdi Sonsuz Merdivenler oyununu oyna ve ne kadar ileri gidebileceğini göster. Tamamen ücretsiz olan bu yeni oyun ile kontrol ettiğiniz karakterin hareketlerinin yönünü kontrol eden basamakları yukarı hareket ettirin, tepeye ulaşmak için hızlıca sola veya sağa hareket edin. Sonsuz Merdivenler bağımlılık yapar.

Çevik becerilerinizle yeni rekorlar kırın! Kim daha hızlı, sen mi arkadaşın mı? Oyun sırasında zirveye ulaşmak için bir zaman sınırınız olacak veya görevi tamamlama sıranızı kaybedeceksiniz. Bu yeni oyunla hızlı tepki verme, reflekslerinizi geliştirme ve eğlenme yeteneğinizi gösterebileceğiniz en iyi şekilde tırmanın.

Nasıl Oynanır?

Z: Hareket et ve tırman
X: Dön ve yönünü değiştir

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

7.05.2021 01:14:02

Benzer Kategoriler:

Adım Beceri Bedava En Zor GameMonetize Gündelik Günlük Hergün Oynanan HTML5 Kiz10 Klavye ile Oynanan Merdiven Online Oyunlar PC Piksel Reaksiyon Rekor Skor Sonsuz Süreli Tırmanma Yukarı Çıkma Yukarı Tırmanma Yüksek Skorlu Zamanlı Zıplamalı Zor

Orjinal Adı:

Infinite Stairs

Sonsuz Merdivenler oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Sonsuz Merdivenler" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu