Strateji Oyunları
Oyun Sayısı
324
1.190 oynanma
88 2

Oyunun Adı:

Sonsuz Kuşatma

Oyun Açıklaması:

Sonsuz Kuşatma, sonsuz düşman dalgalarından sağ kurtulduğunuz bir kule savunma oyunudur. Kuşatma düşmanlarını yenmek için taktik konumlara çeşitli savunma kuleleri ekleyin. Kuleleri yükseltin ve daha güçlü birimlere yükseltin. Savaşan bir canavar sürüsü tarafından istila edilmeden önce kaç dalgada hayatta kalabileceğinizi görün! Bu oyun Anuto TD'den esinlenmiştir.

Kendinizi gerçek bir Sonsuz Kuşatma için hazırlayın. Orklar kalenize baskın yapmak için sınırsız kaynağa sahipken, savunma yapınızı oluşturmak için akıllı bir kule düzeni yerleştirmeniz gerekecek. Her gün farklı bir harita bulunur ve oyuncular isteğe bağlı skor tablosu özelliği sayesinde rekabet edebilir.

Sonsuz Kuşatma (Endless Siege) oynamak için mevcut noktalara taret yerleştirin. Oyunun başında bu kuleleri düşmanların geleceği girişin yakınına yerleştirmelisiniz. Savunmanızı hazırladıktan sonra, ilk dalgayı başlatmak için "sonraki dalga" düğmesine basın.

Düşman dalgaları öncesinde ve sırasında savunmanızı seviye atlatabilir, yükseltebilir ve satabilirsiniz. Başlangıç ??savunma silahları şunlardır:

- Balista
- Meşale
- Savaş topu
- Zaman tüneli

Oyunda çok daha sonra, bu silahları tamamen yeni, teknolojik olarak daha gelişmiş savunma kulelerine yükseltebilirsiniz. Bu yükseltilmiş silahlar önemli ölçüde daha güçlüdür ancak aynı zamanda çok fazla altına mal olur. Daha önceki turlarda, bu yükseltmelerin beklentisiyle biraz altın biriktirin.

Her gün yeni bir harita! Krallığınızı yok etmeye çalışan istilacı dalgasını aşmaya çalışırken her gün yepyeni bir meydan okuma için oynayın. Savunmalarınızı yol boyunca yerleştirin, ardından hayatta kalmanıza yardımcı olacak yükseltmeler satın alın. Ne kadar uzun süre hayatta kalırsanız, bitiş puanınız o kadar yüksek olur. Günün haritasını oynamak için her gün tekrar kontrol edin.

Nasıl Oynanır?

Savunmalarınızı yerleştirmek için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

18.10.2021 23:48:11

Benzer Kategoriler:

Aksiyon Bilgisayar Büyükler İçin Çocuklar İçin Strateji Düşman Düşmanlar En İyi En İyi Strateji GameSnacks Geliştirme Geliştirmeli HTML5 Klasik Kule Kule Savunma Kule Savunması Kuşatma Laptop Online Ordu Orklar PC RavalMatic REKLAMSIZ Savaş Savaş Strateji Savaş Stratejisi Savunma Savunma Kulesi Savunma Stratejisi Strateji Strateji Savaş Strateji Savaşı Strateji Savunma Taktik Taktik Savaşı Taktiksel TD Tower Defense Ücretsiz Yetişkin Yetişkinler İçin Yükseltme Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Endless Siege

Sonsuz Kuşatma oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Sonsuz Kuşatma" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu