Macera-Aksiyon Oyunları
Oyun Sayısı
485
2.771 oynanma
67 16

Oyunun Adı:

Subway Surfers Dünya Turu: Saint Petersburg

Oyun Açıklaması:

Subway Surfers Dünya Turu: Saint Petersburg'da yeni bir maceraya hazır mısınız? Metroya inin ve huysuz müfettişin sizi yakalamasına izin vermeyin.

Subway Surfers World Tour: Saint Petersburg oyunu gerçek paraya mal olan Nicolai adlı bir karakterin dönüşünü içeriyor. Anahtarlar ile yeni ekipmanlar satın alıyorsunuz ve kar taneleri Jetonların yerine geçiyor. Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları: Hareket
Boşluk Tuşu: Hava Kaykayı/Etkileşim
Oyunu başlatmak için Boşluk Çubuğuna basın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

15.06.2021 01:16:43

Benzer Kategoriler:

2020 2021 3 Boyutlu 3D 3D Aksiyon 3D Macera Aksiyon Bağımlılık Yapan Bedava Bilgisayar Çılgın Çocuk Çocuklar İçin Dünyanın En Çok Oynanan Dünyanın En Eğlenceli Dünyanın En Güzel Eğlenceli En Çok Oynanan En Güzel En Güzel 3D En İyi En İyi 3D Engellenmemiş GameMonetize Gündelik Hergün Oynanan Heyecan Verici Hoverboard HTML5 İndirmeden Oyun Oyna Jetpack Kız Kızlar İçin Kiloo Klavye ile Oynanan Koşma Laptop Macera Mağazalı Masaüstü Metro Ok Tuşları İle Oynanan Online PC Popüler Rekor Rusya Satın Alma ve Yükseltme Satın Almalı Sırt Roketi Skor Subway Surfers SYBOGames Tüm Zamanların En İyi Uçan Kaykay Unity Ücretsiz Yakalanmama Yasaksız Yön Tuşları Yüksek Skorlu Yükseltmeli Zıplama

Orjinal Adı:

Subway Surfers World Tour Saint Petersburg

Subway Surfers Dünya Turu: Saint Petersburg oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Subway Surfers Dünya Turu: Saint Petersburg" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar