Motosiklet Oyunları
Oyun Sayısı
91
4.514 oynanma
70 25

Oyunun Adı:

Sürücü

Oyun Açıklaması:

Bazı çılgın aksiyon dolu eylemlere hazır ol! Hiç bitmeyen Sürücü dünyasında gezinirken çılgın numaralar yap! Tüm engellerden kaçınarak 40 zorlu seviyenin her birini çarpmadan geçmeye çalış. Motosikletiniz ile farklı tepelerde yarışın. Sürücü dünyayı fırtınaya sürükleyen destansı oyunun muhteşem tarayıcı sürümüdür. Motosikletini al ve bir çılgın gibi kullanmaya çalış. Elmasları topla ve yeni motorların kilidini aç. Kombinasyonları yap ve en iyi skorları geç. Neon Sürücüsü, 80'ler tarzında harika bir motosiklet oyunu. Havada süper numaralar yapmaya çalışın ve bitiş çizgisine doğru yarışırken dikkatli olun. Her seviyede mümkün olduğunca çok puan kazanmaya çalışın. Siber bir dünyada bir motosiklet sürün, renginizi renkli çizgiler üzerinde duracak şekilde değiştirin, bonus toplayın ve çıkışa olabildiğince çabuk ulaşın. Bu oyun müthiş Tron Efsanesi filmi ve dünyasından esinlenerek yaratılmıştır. Hiç bitmeyen bir 2d neon platformunda fantastik bir neon motosiklet sürücüsü olabilirsin. Oyun basit bir tıklama kontrol mekanizması kullanır. Hızlandırmak ve motorunuzu çevirmek için farenizi sol tuşuna tıklatmanız yeterli. İyi sürüşler efsanevi çılgın motorcu!

Nasıl Oynanır?

Tron motorunu hızlandırmak için farenin sol düğmesini kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

8.04.2019 20:09:18

Benzer Kategoriler:

2019 2D Android Araba Bisiklet Erkek Fare ile Oynanan Friv GameDistribution Google Play HTML5 Hüner iOS İphone iqralar Ketchapp Kiz10 Meb Mobil Motor Motorsiklet Motosiklet Motosiklet Sürme Mouse ile Oynanan Neon Neon Sürücüsü Neon Yarışı Online Platform Skor Sürücü Sürüş Tablet Tek Dokunuş Tek Tuş Tron Tron Efsanesi Yarış

Orjinal Adı:

Rider

Sürücü oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Sürücü" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu