2 Oyunculu Oyunlar
Oyun Sayısı
96
4.077 oynanma
72 9

Oyunun Adı:

Tavşan Yumruklama

Oyun Açıklaması:

Tavşan Yumruklama bağımlılık yapan çok eğlenceli 2 kişilik bir yumruklama oyunu. Bu süper çılgın eğlenceli yumruk atma oyununda bazı tavşanlara yumruk at! İki oyuncu modunda bir arkadaşına meydan okuyabilir ya da tek oyuncu modunda yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Küçük tavşanlara yumruk at ve bilgisayarı ya da arkadaşını yenmek için mümkün olduğunca çok puan topla. Ve sihirbazı yumruklama. Belki de oynayacağın en eğlenceli ve bağımlılık yapan iki kişilik bir oyunla karşı karşıyasın. Evet yanlış duymadınız, Tavşan Yumruklama oyunu. İyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?

1 Kişilik: Yumruklamak için Tıklayın veya Dokunun.
2 Kişilik: Sol ve Sağ Ok Tuşlarını yumruklamak için kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

29.11.2019 23:08:45

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2 Kişilik 2 Kişilik Boks 2 Kişilik Dövüş 2 Kişilik Kavga 2 Kişilik Yumruk 2 Kişilik Yumruklama 2 Oyunculu 2020 Android Arcade Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Bağımlılık Yapan Beceri Bilgisayara Karşı Boks Çılgın Dokunmalı Dövüş Dünyanın En Güzel Eğlenceli En Güzel En Güzel 2 Kişilik En İyi Famobi Gogy Hayvan HTML5 Kavga Komik Konsantrasyon Mobil Mouse ile Oynanan Piksel Plonga Reaksiyon Refleks Retro Tablet Tavşan Telefon Türkçe Yumruk Yumruk Atma Yumruklama Zamanlama

Orjinal Adı:

Rabbit Punch

Tavşan Yumruklama oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Tavşan Yumruklama" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu