Tren Oyunları
Oyun Sayısı
123
3.344 oynanma
65 7

Oyunun Adı:

Tren Seyahati

Oyun Açıklaması:

Tren Seyahati çok güzel bir 3d tren simülatörü oyunu. Bir tren operatörüsünüz ve size demiryolunda bir tren sürmenin gerçekten zor olduğunu söylüyorum. Bu yüzden önce yolcuları istasyondan alıp gitmeleri gereken hedefe ulaştırmak için treni sürmeniz gerekiyor.

Tren operatörü olmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise, Tren Seyahati 3D oyunu en iyi tren sürücüsü olmanızı sağlayacak tren simülatörlerinden biridir! Gerçekçi oyun deneyimi dünyasına girmenizi sağlayacak mükemmel ve ayrıntılı 3D grafikler. Bu oyun detaylı haritalar, inanılmaz trenler ve harika özellikleri ile gerçek bir tren sürüş hissini size verecektir. Tüm güzergahları zamanında tamamlayın ve aklınızda bulundurmanız gereken bazı önlemleri dikkatli bir şekilde yerine getirmeniz gerektiğini unutmayın! Buhar, dizel veya elektrikli lokomotif kullanabileceksiniz.

Gelişmiş tren simülatörü ile sizi ilerletecek bir oyun mu arıyorsunuz? En başarılı tren sürücüsü olmak için talimatları takip etmeli ve treni yakından kontrol etmeniz gerekiyor. Treni dikkatli bir şekilde sürmeniz gerektiğini ve zamana karşı yarıştığınızı unutmamanız gerekiyor. Aksi halde görev başarısız olacaktır.

Yapmanız gereken ilk şey tren istasyonundan yolcuları almak ve hepsini zamanında teslim ettiğinizden emin olmaktır. Drenajın izi tehlikeli engellerle dolu. Engellerin treninize zarar vermemesine dikkat edin. Engeller başıboş hayvanları içerir ve pistten geçen köylüler sizin için büyük bir engel olabilir. Bu yüzden yayaya çarpmamaya çalışın. İyi şanslar ve iyi eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Treni kontrol etmek için WS tuşları veya Yukarı\Aşağı Ok tuşları.
C ile kamerayı değiştirebilirsiniz.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

28.12.2019 00:43:21

Benzer Kategoriler:

3 Boyutlu 3D 3D Tren Demiryolu GameMonetize HTML5 İstasyon Lokomotif Makinist Ray Seyahat Simülasyon Simülatör Sürüş Sürüş Simülasyonu Tren Tren İstasyonları Tren İstasyonu Tren Seyahati Tren Simulator Tren Simülasyon Tren Simülasyonu Tren Simülatörü Tren Sürme Tren Sürme Similatörü Tren Sürüş Simülasyonu Tren Yolcu Taşıma Tren Yolcuları Tren Yolculuğu Tren Yolcusu Tren Yolları Tren Yolu Unity Unity3D WebGL Yolcu Yolcu Alma Yolcu Alma ve Bırakma Yolcu Alma ve Taşıma Yolcu Bindirme Yolcu Taşıma Yolcuları Bindir Yolcuları Bindirme Yolcuları Trene Bindir

Orjinal Adı:

Train Fascinate Travels

Tren Seyahati oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Tren Seyahati" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu