Bisiklet Oyunları
Oyun Sayısı
48
2.437 oynanma
76 5

Oyunun Adı:

Üç Tekerlekli Taşıma Aracı

Oyun Açıklaması:

Eğlenceli ama zor bir işin var. Üç tekerlekli bisiklet şoförüsün ve müşterileriniz şehirde bir gezintiyi bekliyor. Oku takip ediyor ve onları almak zorunda olduğunuz yere ulaşıyor ve gerekli hedeflerine gidiyorsunuz.

En iyi ve benzersiz toplu taşıma hizmeti simülatörüne hoş geldiniz. Bu modern dünyada bisiklet çekçekini sürün ve eski zamanlara göz atın. Çekçekler küçük ölçekli ve eski yerel ulaşım araçlarıdır. Bisiklet taksisi, velotaksi, pedicab, bikecab vb. gibi diğer isimlerle de bilinir ve Endonezya, Malezya ve Filipinler'de bu toplu taşıma araçları siklo, beca, becak, trisikad veya trishaw isimleriyle bilinir.

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları: Sürüş
C: Kamerayı değiştir
Esc: Duraklat

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

2.05.2020 21:03:12

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 3D Araç Binici Bisiklet Bisiklet Kullanma Bisiklet Sürme Bisikletçi Bisiklete Binme Çekçek GameMonetize HTML5 İnsan İnsanlar İş Sürücü Sürüş Şehir Taşıma Unity Üç Tekerlekli Bisiklet WebGL Yolcu Yolcu Alma Yolcu Alma ve Bırakma Yolcu Alma ve Taşıma Yolcu Bindirme Yolcu Taşıma Yolcuları Bindir Yolcuları Bindirme

Orjinal Adı:

Public Tricycle Rickshaw Driving

Üç Tekerlekli Taşıma Aracı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Üç Tekerlekli Taşıma Aracı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu