Silah Oyunları
Oyun Sayısı
174
1.760 oynanma
83 2

Oyunun Adı:

Vegas Çatışması 3D

Oyun Açıklaması:

Vegas Çatışması 3D ikonik rock and roll şarkıcısı Elvis Presley olarak oynadığınız eğlenceli bir 3D nişancı oyunudur. Bu durumda, Elvis sadece bir müzisyenden daha fazlasıdır ve amacına ulaşmak için büyük Las Vegas kumarhanelerini soymaya ve bu süreçte polisle yüzleşmeye hazırdır.

Las Vegas kumarhanesi nakit dolu. Bu, Sassy Elvis çetenizin yeraltı kasasına düşmanca bir ziyaret yapması için en iyi an. Minibüsünüz binanın köşesine park edilmiş. Bu yüzden cesurca çantaları alın ve oraya taşıyın. Ancak kumarhanenin sahipleri de aptal değildir ve yasayı gözetecek ve özel mülkiyeti korumaya çalışacak polisler olarak adlandırılır. Ama burada kimin sorumlu olduğunu biliyoruz. Bu arada, binanın arka sokaklarında, kafaları bir veya iki kez uçuran tozlu güçlü bir tabanca bulabilirsiniz. Karakter seviyelendirme sistemi size daha sonraki savaşlarda avantaj sağlayacak, bu yüzden savaşlarda mümkün olduğunca yıldız kazanın. Ve sadece birkaçı silahları altın kaplamalara yükseltebilecek, umarız bu siz olursunuz!

Vegas Çatışması 3D (Vegas Clash 3D), Las Vegas'ta geçen Clash 3D serisinin bir başka üçüncü şahıs nişancı bölümüdür. Kumarhaneyi rock and roll tarzında soy!

Nasıl Oynanır?

WASD + Ok Tuşları: Hareket
Sol tıklama: Ateş etme
Sağ tıklama: Nişan alma
C: Çömelme
Boşluk çubuğu: Zıpla

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

29.09.2021 09:52:17

Benzer Kategoriler:

3 Boyutlu 3D 3D Ateş Etme 3D Atış 3D Nişancı 3D Silah Aksiyon Ateş Etme Atış Counter Strike Çatışma Çok Oyunculu Ekip Ekip Çalışması Erkek FreewayInteractive GameDistribution HTML5 Keskin Nişancı Las Vegas Multiplayer Nişan Nişancı Online Öldürme Polis Savaş Silah Sniper Takım Türkçe Üçüncü Şahıs Nişancı Vegas Yükseltme

Orjinal Adı:

Vegas Clash 3D

Vegas Çatışması 3D oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Vegas Çatışması 3D" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu