Motokros Oyunları
Oyun Sayısı
29
3.115 oynanma
80 6

Oyunun Adı:

X-Trial Yarışı

Oyun Açıklaması:

Bu yarış oyununda deneme pistinde 20 deneme sürüşü ile motosikletinizi kullanın. Bazı zorlu pistlerde motosiklet sürerken motorunuzu dengelemek için motokros sürücüsüne yardım edin. Deneme motosikletinde havalı hareketler yapın ve motorsikleti imha etmekten kaçının.

Yokuş yukarı ve aşağı doğru güvenli bir şekilde yarışmaya çalışırken motosikletinize binin, boşluklardan atlayın ve ölümcül engellerden kaçının. Damalı bayrağına ulaşmak için her seviyeyi olabildiğince çabuk ve güvenle geçin. Yarış denemelerini tamamlamaya çalışırken ustalaşman için 45 farklı seviye var.

Motosiklet deneme oyunları bugün başlıyor ve bir sonraki yarışta motosiklet yarışları yarışması sizi bekliyor! Sizler, ilk unvanını bekleyen yarışmacılardan birisiniz. Bu sefer mi olacak, yoksa kupa gözünüzün önünden uçup gidecek mi? İkinci bir şans yok. Zorlu arazilerde sürüşü çarpmadan tamamlayarak kazanırsınız.

Nasıl Oynanır?

Sürüş için Ok Tuşları veya Dokunma kontrollerini kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

10.02.2019 00:12:20

Benzer Kategoriler:

2019 Beceri Bölümlü Erkek GameDistribution HTML5 iqralar Levelli Mobil Motokros Motor Motor Sporları Motorsiklet Motosiklet Motosiklet Yarışçısı Motosiklet Yarışı Oyun Oynamak İstiyorum Qkygames Spor Sürüş Tablet TryArcade X-Trial Yarış Yetenek

Orjinal Adı:

X-Trial Racing

X-Trial Yarışı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"X-Trial Yarışı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu