Dövüş Oyunları
Oyun Sayısı
123
2.728 oynanma
86 4

Oyunun Adı:

Yağlı Güreş

Oyun Açıklaması:

Burada eğlenceli bir versiyonu olan bir güreş oyununa gidiyoruz. Amacınız bu kez rakibinizden daha iyi olmaktır. Geleneksel yağlı güreş olarak bilinen oyunda ileri, sağ ve sol hamleler yaparak rakibinizi yenebilirsiniz. Yağlı güreş oyunu toplam beş oyundan oluşmaktadır. İlk beşe giren oyuncu oyunu kazanır. Oyunu tek ya da iki oyuncu oynayabilirsiniz.

Yağlı Güreş, birbirinizle güreşmeniz ve diğer oyuncuyu yere vurmaya çalışmanız gereken güzel bir iki oyunculu oyundur! Kontroller de alışmak biraz zaman alır ve oyunun fizik mekaniği oldukça iyidir.

Nasıl oynanacağını öğrendikten sonra hızlı bir şekilde bir yağlı güreş şampiyonu olacaksınız! 3D grafikler eğlencelidir. Bir arkadaşınızla veya bilgisayara karşı güreşmenin keyfini çıkaracaksınız.

Nasıl Oynanır?

1. Oyuncu: WASD ve T
2. Oyuncu: Ok Tuşları ve P

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

27.06.2020 11:33:23

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2 Kişilik 2 Kişilik Dövüş 2 Kişilik Güreş 2 Kişilik Kavga 2 Oyunculu 3 Boyutlu 3D 3d Dövüş 3D Güreş 3D Spor Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Bilgisayara Karşı Çocuk Dövüş GameMonetize Güreş Güreş Maçı Güreş Tutma Güreş Yapma Güreşçi Güreşme HTML5 Kavga Klavye ile Oynanan Komik Nakavt Online Oyun RHM Interactive Spor Tek Kişilik Twoplayergames Ücretsiz Yağ

Orjinal Adı:

Oil Wrestling

Yağlı Güreş oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Yağlı Güreş" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu